Polska komedia w Kinie Kobiet

Już 17 stycznia kolejne kinowe spotkanie pań. Tym razem w Kinie Kobiet w lubińskim Heliosie wyświetlona zostanie komedia „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze zaproszenia na to wydarzenie.

Fot. Mikołaj Tym i Anna Gostkowska

Kino Kobiet to seans filmowy połączony z wieloma różnymi atrakcjami oraz konkursami, które czekają na kinomanki w holu oraz w sali kinowej.

Choć seans filmowy rozpocznie się o godzinie 18.30, to do kina warto przyjść już godzinę wcześniej. Będzie można między innymi skorzystać z porad dotyczących urody czy makijażu. Dla pań zagra Jarosław Levin, saksofonista znany już stałym i wiernym przyjaciółkom Kina Kobiet.

Tym razem motywem przewodnim wydarzenia będzie złoto. Organizatorzy zachęcają panie, by ubrały złote bluzki, spódnice, sukienki czy pantofle. Ważne, żeby ten kolor pojawił się w ich stylizacjach.

Bilety na Kino Kobiet kosztują 25 zł. Przy zakupie minimum 15 wejściówek, za jedną zapłacimy nieco mniej, bo 21 zł.

Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na www.helios.pl.

Dla naszych Czytelników mieliśmy cztery pojedyncze bilety na najbliższe Kino Kobiet. Otrzymały je cztery osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji w poniedziałek, 8 stycznia, o godzinie 12.00.

Bilety wygrały: Małgorzata Jędraś, Ewa Szafrańska, Agnieszka Dec i Marta Olesiak. Gratulujemy!

O filmie:

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę.

Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Macho
Macho
11 miesięcy 4 dni temu

„Kino Kobiet” ? Nie zgadzam się !
To jawna dyskryminacja mężczyzn i seksizm

wpDiscuz