Policja zaprasza działkowców na spotkanie

Znów będą rozmawiać o bezpieczeństwie na ogrodach działkowych – lubińska policja zaprasza działkowców na kolejne spotkanie. Debata odbędzie się w najbliższy czwartek, 16 listopada.

Fot. archiwum portalu

– Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie zapraszają działkowców oraz wszystkie zainteresowane osoby na otwartą debatę społeczną, na której poruszony będzie temat bezpieczeństwa na terenie ogrodów działkowych. Spotkanie odbędzie się 16 listopada o godz. 16.30 w Domu Działkowca Słonecznik, przy ul. Górniczej 1 Lubinie – zaprasza młodszy aspirant Anna Szajbler z Zespołu Profilaktyki Społecznej lubińskiej komendy.

Na spotkaniu mundurowych reprezentować będą: zastępca komendanta, naczelnik wydziału prewencji oraz kierownik rewiru dzielnicowych. Na spotkaniu nie zabraknie również przedstawicieli lokalnych samorządów, prezesów ogrodów działkowych, a także samych działkowiczów.

– Podczas debaty będzie czas na ocenę osiągniętych rezultatów i zakresu realizacji wniosków sformułowanych przez działkowców podczas poprzedniej debaty, która odbyła się 21 czerwca bieżącego roku. Przedsięwzięcie będzie również okazją do dialogu odnośnie nowych wątków i nurtującej problematyki w obszarze zagrożeń przestępczości na terenie ogrodów działkowych – dodaje mł. asp. Szajbler.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
onn
onn
11 miesięcy 6 dni temu

A zostaną pouczeni co do palenie śmieci i zadymianiu miasta? DZIAŁKI W MIEŚCIE DO LIKWIDACJI!

marek
marek
11 miesięcy 9 dni temu

Jedno pytanie.Dlaczego nie działaja „KAMERY ” w całym miescie Liubinie.

wpDiscuz