Policja zaprasza działkowców na spotkanie

Znów będą rozmawiać o bezpieczeństwie na ogrodach działkowych – lubińska policja zaprasza działkowców na kolejne spotkanie. Debata odbędzie się w najbliższy czwartek, 16 listopada.

Fot. archiwum portalu

– Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie zapraszają działkowców oraz wszystkie zainteresowane osoby na otwartą debatę społeczną, na której poruszony będzie temat bezpieczeństwa na terenie ogrodów działkowych. Spotkanie odbędzie się 16 listopada o godz. 16.30 w Domu Działkowca Słonecznik, przy ul. Górniczej 1 Lubinie – zaprasza młodszy aspirant Anna Szajbler z Zespołu Profilaktyki Społecznej lubińskiej komendy.

Na spotkaniu mundurowych reprezentować będą: zastępca komendanta, naczelnik wydziału prewencji oraz kierownik rewiru dzielnicowych. Na spotkaniu nie zabraknie również przedstawicieli lokalnych samorządów, prezesów ogrodów działkowych, a także samych działkowiczów.

– Podczas debaty będzie czas na ocenę osiągniętych rezultatów i zakresu realizacji wniosków sformułowanych przez działkowców podczas poprzedniej debaty, która odbyła się 21 czerwca bieżącego roku. Przedsięwzięcie będzie również okazją do dialogu odnośnie nowych wątków i nurtującej problematyki w obszarze zagrożeń przestępczości na terenie ogrodów działkowych – dodaje mł. asp. Szajbler.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Policja zaprasza działkowców na spotkanie"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
onn
Gość
onn
8 miesięcy 11 godzin temu

A zostaną pouczeni co do palenie śmieci i zadymianiu miasta? DZIAŁKI W MIEŚCIE DO LIKWIDACJI!

marek
Gość
marek
8 miesięcy 3 dni temu

Jedno pytanie.Dlaczego nie działaja „KAMERY ” w całym miescie Liubinie.

wpDiscuz