Pokażą kolejne filmy w wersji ukraińskojęzycznej

1

Kino Helios ostatnio zaprezentowało światowy hit filmowy „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem. Zainteresowanie widzów było tak duże, że sieć zdecydowała się na kontynuację projektu. Seanse w wersji ukraińskojęzycznej będą się odbywać w kolejne niedziele w kinach Helios w całej Polsce, w tym również w Lubinie.

„Bohemian Rhapsody”/fot. Twentieth Century Fox Film Corporation

Projekcje międzynarodowych produkcji filmowych w ukraińskiej wersji językowej to coś, na co czekały tysiące obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce. Sieć Helios, jako jedyna w kraju, postanowiła wyjść naprzeciw tym potrzebom, zapraszając widzów na „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” z ukraińskim dubbingiem. Teraz będzie można obejrzeć kolejne tytuły.

W niedzielę, 2 grudnia, we wszystkich kinach sieci, w tym również w Lubinie, zaprezentowany zostanie biograficzny film „Bohemian Rhapsody”, opowiadający historię zespołu Queen, zaś tydzień później (9 grudnia) ukraińskojęzyczni widzowie zobaczą produkcję „Narodziny gwiazdy” z Lady Gagą w jednej z głównych ról.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość