Pojedynek SMK z Muszkieterami

Bez Ivana Maricia, ale za to z wielkim zaangażowaniem i ambicją SMK Lubin podejmie walkę o ligowe punkty, o które przyjdzie im rywalizować z Muszkieterami z Nowej Soli. Mecz odbędzie się na terenie rywala naszej ekipy.

9 seria spotkań zastanie lubinian w Nowej Soli. Właśnie z tamtejszą ekipa Muszkieterów przyjdzie się zmierzyć SMK. Nasza ekipa wciąż czeka na lepszy czasy. – Na pewno jest przeskok w stosunku do trzeciej ligi. Organizacja gry jest dużo wyższa, także pod kątem umiejętności technicznych jest to inny poziom. Naszym problemem nie są do końca umiejętności, tylko koncentracja. Moment przestoju i przeciwnik odjeżdża. Doświadczenie to kolejna sprawa. Brakuje nam oczywiście Ivana, bo wokół niego zorganizowana była spora część gry, a od dwóch tygodniu musimy sobie radzić bez niego – podkreśla Łukasz Skibiński.

Spotkanie z Nowej Soli będzie dla lubinian bardzo ważne w kontekście przełamania złej passy i polepszenia sytuacji w tabeli. – Mamy świadomość, że najbliższy mecz ma duże znaczenie w kontekście układu tabeli. Dla nas jednak najważniejsze będzie utrzymanie koncentracji, jeśli to się uda, możemy walczyć z każdym przeciwnikiem – dodaje koszykarz.

Spotkanie Muszkieterów z SMK Lubin odbędzie się 12 listopada o godzinie 16.00 w Nowej Soli.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz