Pogrom w Jeleniej Górze

80

Piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin rozbiły w derbowym meczu KPR Jelenia Góra. Miedziowe wygrały na wyjeździe 31:13, prowadząc do przerwy 15:3!

Znakomita gra w obronie okazała się kluczem do sukcesu. Miedziowe, szczególnie w pierwszej połowie dały się we znaki derbowym rywalkom. Lubianki dały sobie rzucić przez pierwsze trzydzieści minut zaledwie trzy bramki!  Generalnie podopieczne Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej nie pozwalały rywalkom na wiele, Metraco Zagłębie Lubin wykorzystywało każdy, najmniejszy błąd rywalek i z minuty na minutę powiększało swoją przewagę.

KPR Jelenia Góra – Metraco Zagłębie Lubin 13:31 (3:15)

KPR: Filończuk, Wierzbicka – Karwecka, Bielecka 1, Oreszczuk 3, A. Tomczyk 1, Jurczyk 2, Kobzar 2, Jasińska 3, Żukowska, Kanicka 1, M. Tomczyk, Konofał.

Zagłębie: Wąż, Maliczkiewicz – Bilik, Mączka, Semeniuk 2, Buklarewicz 6, Wasiak 1, Rosińska 1, Górna 7, Piechnik 2, Jochymek 4, Belmas 1, Pielesz 5, Milojević 2.