Po artykule zadzwonili do niego z pracą

W ubiegłym tygodniu opublikowaliśmy historię pana Andrzeja. Młody lubinianin, napotkał duże problemy przy zatrudnieniu, a Czytelnicy byli szczerze poruszeni losem niepełnosprawnego mężczyzny.

Jak się dowiedzieliśmy, Szatkowskiemu ostatecznie nie przedłużono pracy w hipermarkecie. – Dzwoniła do mnie pani dyrektor, która długo przepraszała za całą sytuację – mówi lubinianin.

Na szczęście pan Andrzej nie był długo bezrobotny. Jego historia do tego stopnia poruszyła serca, że otrzymał nowe propozycje pracy i wkrótce zostanie zatrudniony.

– W dzień publikacji odezwali się do mnie z banku w kwestii osób niepełnosprawnych. Dostałem także dwie propozycje pracy, z czego jednej nie mogłem przyjąć. W tej chwili uzgadniam szczegóły umowy z moją przyszłą pracodawczynią – uśmiecha się Szatkowski.

Przedsiębiorstwo z Lubina zdecydowało się zatrudnić pana Andrzeja. Właściciele zadzwonili do naszej redakcji, prosząc o kontakt do bohatera artykułu. Młody mężczyzna będzie pracował przy komputerze oraz zajmował się obsługą klienta.

Czytelnicy w komentarzach pokazali, że kojarzą lubinianina i bardzo mu kibicują. – Odzew po artykule bardzo mnie zaskoczył. Przeczytałem dużo pochlebnych słów – mówi nam pan Andrzej.

My cieszymy się, że historia skończyła się happy-endem.

 

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Po artykule zadzwonili do niego z pracą"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Malinka
Gość
Malinka
2 miesięcy 10 dni temu

Doskonała wiadomość. Powodzenia!

bbb
Gość
bbb
2 miesięcy 10 dni temu

Super ! Powodzenia życzę..

egoistka
Gość
egoistka
2 miesięcy 10 dni temu

Brawo ! 🙂

Poie
Gość
Poie
2 miesięcy 10 dni temu

Dobrze się stało, bo na kasie często bywa nieprzyjemnie. Pozdrawiam bardzo miłego pana!:)

adam
Gość
adam
2 miesięcy 10 dni temu

Okazuje się, że media np. internet mogą być czasem potrzebne i pomagać zwykłym ludziom a nie zajmować się tylko polityką, z której niewiele wynika dla obywateli. Fajnie, że tak to się skończyło.

Maniek
Gość
Maniek
2 miesięcy 10 dni temu

Ciekawe dlaczego przepraszała pani dyrektor?
Za co przepraszala?
Ostatnimi czasy na nieludzkie traktowanie ludzi to najlepszym środkiem są media.

wpDiscuz