Po artykule zadzwonili do niego z pracą

W ubiegłym tygodniu opublikowaliśmy historię pana Andrzeja. Młody lubinianin, napotkał duże problemy przy zatrudnieniu, a Czytelnicy byli szczerze poruszeni losem niepełnosprawnego mężczyzny.

Jak się dowiedzieliśmy, Szatkowskiemu ostatecznie nie przedłużono pracy w hipermarkecie. – Dzwoniła do mnie pani dyrektor, która długo przepraszała za całą sytuację – mówi lubinianin.

Na szczęście pan Andrzej nie był długo bezrobotny. Jego historia do tego stopnia poruszyła serca, że otrzymał nowe propozycje pracy i wkrótce zostanie zatrudniony.

– W dzień publikacji odezwali się do mnie z banku w kwestii osób niepełnosprawnych. Dostałem także dwie propozycje pracy, z czego jednej nie mogłem przyjąć. W tej chwili uzgadniam szczegóły umowy z moją przyszłą pracodawczynią – uśmiecha się Szatkowski.

Przedsiębiorstwo z Lubina zdecydowało się zatrudnić pana Andrzeja. Właściciele zadzwonili do naszej redakcji, prosząc o kontakt do bohatera artykułu. Młody mężczyzna będzie pracował przy komputerze oraz zajmował się obsługą klienta.

Czytelnicy w komentarzach pokazali, że kojarzą lubinianina i bardzo mu kibicują. – Odzew po artykule bardzo mnie zaskoczył. Przeczytałem dużo pochlebnych słów – mówi nam pan Andrzej.

My cieszymy się, że historia skończyła się happy-endem.

 

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Po artykule zadzwonili do niego z pracą"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Malinka
Gość
Malinka
11 dni 6 godzin temu

Doskonała wiadomość. Powodzenia!

bbb
Gość
bbb
11 dni 6 godzin temu

Super ! Powodzenia życzę..

egoistka
Gość
egoistka
11 dni 7 godzin temu

Brawo ! 🙂

Poie
Gość
Poie
11 dni 7 godzin temu

Dobrze się stało, bo na kasie często bywa nieprzyjemnie. Pozdrawiam bardzo miłego pana!:)

adam
Gość
adam
11 dni 8 godzin temu

Okazuje się, że media np. internet mogą być czasem potrzebne i pomagać zwykłym ludziom a nie zajmować się tylko polityką, z której niewiele wynika dla obywateli. Fajnie, że tak to się skończyło.

Maniek
Gość
Maniek
11 dni 10 godzin temu

Ciekawe dlaczego przepraszała pani dyrektor?
Za co przepraszala?
Ostatnimi czasy na nieludzkie traktowanie ludzi to najlepszym środkiem są media.

wpDiscuz