PlusLiga: Siatkarze Cuprum podejmą Resovię

22

To będzie ciekawa konfrontacja z dwóch względów. Po pierwsze do Lubina przyjeżdża kilkukrotny mistrz Polski z takimi zawodnikami jak Marcin Możdżonek czy Mateusz Mika, a po drugie kibice będą mogli przywitać Gheorghe Cretu, który rozpoczynał z Cuprum Lubin przygodę w PlusLidze. Piątkowy mecz z Resovią przysporzy nam wielu emocji.

15 marca o godzinie 17.30 „Miedziowi” siatkarze podejmą Resovię Rzeszów. Zespół Gheorghe Cretu bardzo długo przeżywał kryzys, jednak po zmianie trenera sytuacja uległa nieco poprawie. Obecnie rzeszowianie plasują się na 8. miejscu PlusLigi. „Miedziowi” mogą jeszcze wskoczyć wyżej w ligowej tabeli. Najważniejsze to zaprezentować się przed kibicami jak najlepiej.

– Dziś ostatni trening przed mecze i jesteśmy gotowi na mecz z Resovią. Myślę, że będzie to ciekawy mecz. Z naszej strony nie mamy nic do stracenia, także bez żadnej presji wyjdziemy na ten mecz, aby pokazać dobrą siatkówkę. Resovię znamy dosyć dobrze i wiemy jakie trudności przechodzili w tym sezonie. Trener też jest znany kibicom z Lubina, więc myślę, że będzie udane widowisko – komentuje Jakub Wachnik, Cuprum Lubin.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość