Playarena zagrała dla Vanessy

Zawodnicy lubińskiej ligi piłki nożnej Playarena po raz kolejny zagrali charytatywnie. Tym razem odbył się turniej dla pięcioletniej Vanessy, która walczy z glejakiem.

To kolejna akcja charytatywna Playareny w Lubinie. 10 lutego odbył się w turniej na rzecz chorego Filipka, który ma wrodzoną wadę serca i ostrą białaczkę. Wszystkie zebrane datki zostały przekazane Filipkowi, a łącznie udało się zebrać 975 złotych.

Tym razem udało się zebrać 555 złotych. Datki uzbierane zostały z rzeczy przekazanych przez darczyńców, w tym kluby piki nożnej i ręcznej Zagłębia Lubin, Regionalne Centrum Sportowe oraz lubińskie firmy prywatne – Dziękujemy wszystkim sponsorom, a także uczestnikom naszego turnieju. Każda pomoc się liczy i każdy gest jest ważny. Spotykamy się w szczytnym celu, na to nas nigdy nie trzeba namawiać. Zawsze będziemy pomagać – mówi Dominik Dziedzic, ambasador Playarena w Lubinie.

W finale turnieju zmierzyły się że sobą drużyny Lubińska Mafia i Padcity. W meczu padł wynik remisowy 2:2. W rzutach karnych Padcity wygrało 5:4. Trzecie miejsce zajęła drużyna Walkower Dolne, która pokonała 7:2 United Lubin.

Każdy może pomóc Vanessie:

https://www.facebook.com/Vanessa-Walczy-Z-Glejakiem-134502640523272/

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz