Plan przygotowań panczenistów

Przygotowania panczenistów Cuprum Lubin wkraczają w decydującą fazę. Lubinianie ładują akumulatory przed nowym sezonem zimowym.

Obecnie zawodnicy i zawodniczki Cuprum Lubin przygotowują się na obiektach w Lubinie. W dniach 16-30 października lubinianie udadzą się na ostatnie zgrupowanie przed nowym sezonem do Berlina, gdzie trenować będą na torze lodowym. Pod koniec października reprezentanci Cuprum udadzą się do Tomaszowa Mazowieckiego na pierwsze zawody, czyli Mistrzostwa Polski (jeśli pogoda pozwoli na otwarcie toru).

Od listopada lubinianie praktycznie co tydzień brać będą udział w różnych zawodach, w tym Pucharze Polski i Ogólnopolskich Zawodach Dzieci.

Tymczasem już w 15 września Kaja Ziomek uda się do Inzell na zgrupowanie kadry. Panczenistka z Lubina brać będzie udział w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich i wystartuje w zawodach w Norwegii, Holandii, Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie.

23 września lubiński klub przygotował imprezę na torze RCS, gdzie odbędą się Mistrzostwa Lubina w jeździe szybkiej na wrotkach. Zawody będą podzielona na kilka kategorii od najmłodszych do open.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz