PiS wskazał kandydata na prezydenta Lubina

Prawo i Sprawiedliwość wskazało swoich kandydatów na prezydentów dolnośląskich miast. Zdaniem partii, o prezydenturę w Lubinie powinien ubiegać się Krzysztof Kubów.

Decyzja zapadła wczoraj w Warszawie. Komitet polityczny partii Jarosława Kaczyńskiego wskazał, kto jego zdaniem powinien powalczyć o prezydenturę w dolnośląskich miastach w jesiennych wyborach samorządowych. W Lubinie nominację otrzymał poseł tej partii – Krzysztof Kubów. Kandydatów wskazano też m.in. w Legnicy i Głogowie. W sąsiedniej Legnicy o przejęcie władzy będzie walczył Arkadiusz Baranowski, a w Głogowie – Jan Zubowski.

Przypomnijmy, że Kubów posłem został w 2015 roku. Jest nim po raz pierwszy. W czasie kampanii wraz z innymi politykami PiS – Beatą Szydło i Elżbietą Witek – szczególnie mocno angażował się w temat ważny dla całego regionu – podatek miedziowy. Politycy PiS obiecali, że kiedy przejmą władzę w kraju, podatek zostanie zniesiony. Do dziś nie udało się tego zrobić. Tym samym z naszego regionu do Skarbu Państwa wyprowadzono już prawie 10 mld zł!

Krzysztof Kubów zaprosił dziś do Lubina swojego partyjnego kolegę, wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, który oficjalnie udzielił mu swojego poparcia. Obaj podkreślali też jak ważna jest współpraca z KGHM, którą Kubów – jako prezydent – chciałby wzmocnić. Z drugiej jednak strony przyznał, że dotąd nie udało mu się zrealizować obietnicy wyborczej, czyli zniesienia wspomnianego miedziowego podatku i odciążenia miedziowej spółki. – Moje obietnice wyborcze były dwie: zabezpieczenie KGHM przed wrogim przejęciem i to mi się udało załatwić, no i druga jest kwestia tego podatku. Prace nad tym podatkiem trwają, wkrótce przedstawimy szczegóły i propozycje naszych rozwiązań – składa kolejną obietnicę poseł Kubów.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Renifer
Renifer
7 miesięcy 1 dzień temu

Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś alternatywa. Ani RR nie nadaje się na prezydenta, ani tym bardziej Pisowiec Kubów. Tragedia. Czy nie będzie na kogo głosować?

jurek
jurek
7 miesięcy 6 dni temu

głosujmy na Krzysztofa będziemy mieli pomnik Lecha w Lubinie

Edward
Edward
7 miesięcy 8 dni temu

W sierpniu PKS Lubin likwiduje jedyne regularne połączenie autobusowe Legnica – Polkowice -Legnica. Będziemy zdani tylko na busy. A jak jeżdżą busy poza nielicznymi wyjątkami? Jak chcą, rozkład jazdy stanowi bardziej atrapę przystanku, często w ogóle nie odbywają kursu, szczególnie w godzinach wieczornych, (i wtedy nocowanie w hotelu, albo taxi) w razie awarii nie podstawią busa zastępczego. To wstyd, aby główne miasta Zagłębia Miedziowego nie miały stałych połączeń autobusowych. Wiadomo, że połączenia takie nie są rentowne. Ale w cywilizowanych państwach samorządy dofinansowują takie kursy, aby zapewnić podstawową komunikację. Może nowe samorządy pomyślą nad tym problemem?

Marek
Marek
7 miesięcy 7 dni temu

Może za 100 lat doczekamy się obiecanego pociągu , a raczej szynobusu z Lubina do Polkowic!!!! Pan Prezydent jak zwykle naobiecywał , ale musi skądś wziąć pieniądze na darmowe autobusy w mieście!!! Więc autobusy jeżdżą rzadziej lub są likwidowane całkiem- smutne ale prawdziwe!!!

Cyganka z Kilińskiego
Cyganka z Kilińskiego
7 miesięcy 11 dni temu

Raczyński musi odejść !!! Sławomir na prezydenta !!!

Mroczny pompiarz
Mroczny pompiarz
7 miesięcy 12 dni temu

Raczyński Kubów jeden wał tak samo PiS i PO tylko korytko !!! Poza tym może będzie zgoda pomiędzy Odrą Opole a Legią Warszawa i może Zagłębiem Lubin ?!

realista
realista
7 miesięcy 16 dni temu

Najlepszy prezydent RACZYŃSKI!!!!

Majka
Majka
7 miesięcy 19 dni temu

Trzeba dać szansę młodemu Kandydatowi, a co z tego że on jest z PiSu??? Dzięki temu może dostaniemy więcej dotacji na drogi i nie tylko, no i współpraca z KGHM może w końcu będzie a nie wojna jak jest w przypadku RR, dzięki temu że mamy u siebie taką spółkę to powinniśmy jako miasto więcej korzystać!!!!

Nina
Nina
6 miesięcy 26 dni temu
Dziewczyno, ile masz lat? Jak PiS dojdzie do władzy w Lubinie, to kopalnia dostanie jeszcze wiekszy podatek! Lubin żyje głównie z miedzi, a Pisowcy naobiecywali, że podatek zniosą, a niestety poszedł tylko w górę! Bądź mądra, już osttanie wybory 3 lata temu pokazały, że ludzie mieli dość PO, zagłosowali na PiS i jest jeszcze gorzej! Są zdecydowanie lepsze partie i lepsze osoby na to stanowisko. Kolejną sprawą jest to ze Raczyński jaki by nie był, odremontował park Wrocławski w którym spędza czas masa rodziców z dziećmi, w końcu jest gdzie wyjść, stworzył piękny małpi gaj, gdzie można w spokoju rozpalić… Czytaj więcej »
Agata z Polnego
Agata z Polnego
7 miesięcy 20 dni temu

Ja i cała moja rodzina wszyscy znajomi i sąsiedzi głosujemy na pana Raczyńskiego! Jest Najlepszy i kropka.

Kuba
Kuba
7 miesięcy 20 dni temu

Ciekawe w czym on jest najlepszy????

()
()
7 miesięcy 11 dni temu

Jest lepszy w tarmoszeniu kaczana 😉

oko
oko
7 miesięcy 16 dni temu

Otwórz oczy i popatrz jak miasto wygląda

Kuba
Kuba
7 miesięcy 7 dni temu

Czyli jest najlepszy w robieniu ładnego wizerunku miasta, które wymiera, bo zdolna młodzież wyjeżdża do większych miast , w mieście coraz częściej widoczna jest patologia!!

Nina
Nina
6 miesięcy 26 dni temu

Popatrz na park wroclawski, baseny RCS a potem komentuj, bo twoje spojrzenie jest niczym z epoki mezozoiku

koan
koan
7 miesięcy 20 dni temu

Jedyny kandydat na którego warto zagłosować to Krzysztof Kubów .Dajmy młodym szansę

obserwator
obserwator
7 miesięcy 16 dni temu

NIC dla miasta nie robi ,no jedynie kwiaty pod pomniki

lubinianin82
lubinianin82
6 miesięcy 24 dni temu

Myślę że mógłby zrobić ale póki nie zarządza miastem nie ma takich możliwości. Nie przekonamy się póki nie będzie prezydentem. Tak myślę

Przylesianka
Przylesianka
7 miesięcy 20 dni temu

też kiedyś myślałam, że jak mam wybierać między mniejszym i większym złem to nie idę na wybory, ale teraz wiem, że w ten sposób nic się nie zmienia. Dlatego mimo wątpliwości zagłosuję na Kubowa, bo jest jedynym kontrkandytatem dla RR, a jego jako prezydenta już nie chcę

jestemstąd1
jestemstąd1
6 miesięcy 24 dni temu

Zgodzę się z Panią 😉

swój.
swój.
7 miesięcy 20 dni temu

Tak bardzo zazdrośćicie Panu Raczynskiemu tego urzedu ja nie ,ale to jest jak dotej pory najlepszy prezydent miasta Lubina który najwięcej zrobił dla miasta Lubina.Żaden prezydent przed Panem Raczynskim tego nie zrobił . I radził bym sie zastanowić przed jego zmiana .Pamientajmy że wszystkm ludziom sie nie dogodzi sa zawsze tacy ludzie,którym coś nie pasuje.,Popatrzcie na teggo Kubota nawet z mównicy sejmowej zie zają głosu w sprawie KGHM-u o podatku od kopalin.Niemówiąc o miesćie Lubin. PiS to jest kłamliwa klika w polsce.

Marta
Marta
7 miesięcy 20 dni temu

Kłamliwa klika to jest w Lubinie!!!!

PZPR
PZPR
7 miesięcy 16 dni temu

Po co nam partyjniactwo w Lubinie?????PIS do Warszawy??

górnik
górnik
7 miesięcy 20 dni temu

Nigdy na tego człowieka nie zagłosuję .Ten gość dla mi,Lubina nic nie zrobił i nie zrobi tylko pobiera koryto dla siebie. I prosze nie głosowac na takich ludzi.

Marta
Marta
7 miesięcy 20 dni temu

A co dla Ciebie zrobił RR???? Na pewno dał jakąś ciepłą posadkę????

Nina
Nina
6 miesięcy 26 dni temu

Wyremontował park wrocławski, gdzie połowa rodzin spędza tam popołudnia, wyremontował basen RCS, gdzie połowa ludzi spędza tam weekendy, nie tylko starsi ale i młodsi. A ty Marta pewnie siedzisz w domu na tyłku i nie wychodzisz na miasto skoro nic nie dostrzegasz 😉

Berka90
Berka90
7 miesięcy 20 dni temu

Jeśli gawiedź pro RR tak będzie się tu mocno udzielała to obawiam się, że za chwilę miasto stanie. Nie będzie komu wywozić śmie.ci, wodociągi staną, autobusy zjada do zajezdni, petenci w UM ugrzezna w niebotycznych kolejkach, klienci nie dostaną się do muzeów PRL-u, dinozaury jeść nie dostaną, Lubin zarośnie trawskiem, miasto pogrąży się w chaosie. No i kto na tym skorzysta, no kto? Dostawcy klawiatur do urzędów miejskich. Zapotrzebowanie tak wzrośnie, że zakupy będą realizowane z wolnej ręki.

Baska
Baska
7 miesięcy 20 dni temu

Krzysztof Kubow Twoim, Moim, Naszym Prezydentem !!!

$$$
$$$
7 miesięcy 11 dni temu

Chyba za dużo leków bierzesz że piszesz takie bzdety !!!

Antoni
Antoni
7 miesięcy 20 dni temu

A preze.siki rr w spółkach miejskich spokojnie do.ją 300-400 tys rocznie i to od lat i to mieszkańcom nie przeszkadza, dziwne? Zmian nie chcą? Może z tych pensji żyją, kosz.tem miasta, co? Odsyłam do biule.tynu infor.macji publicznej. Dalej do przodu Panie Kr
zysku, p.s.y szczekają a karawana jedzie dalej.

Nina
Nina
6 miesięcy 26 dni temu

Słownik sobie zakup, widać jaki poziom intelektualny głosuje na PiS..

bezuwag
bezuwag
7 miesięcy 16 dni temu

Niech PIS nauczy Ciebie poprawnej pisowni….i stawiaj Antek kropki tam gdzie trzeba:)

Alfred
Alfred
7 miesięcy 20 dni temu

A prezesiki rr w spółkach miejskich spokojnie doją 300-400 tys rocznie i to od lat i to mieszkańcom nie przeszkadza, dziwne? Zmian nie chcą? Może z tych pensji żyją, kosztem miasta, co? Odsyłam do biuletynu informacji publicznej. Dalej do przodu Panie Krzyski, psy szczekają a karawana jedzie dalej.

ku przestrodze
ku przestrodze
7 miesięcy 20 dni temu

Uwaga na firmę z ul. Przemysłowej, za salonem samochodowym, sprzedającą tynki i kamień. Wcisneli mi nie taki tynk jak chciałem, a strasznie arogancka właścicielka nie chciała uznać reklamacji. Wydałem na to sporo kasy i musialem kupic w drugiej firmie to co chciałem mieć na elewacji. Lepiej ominąć tą firmę szerokim łukiem.

prawda
prawda
7 miesięcy 20 dni temu
Rozumiem że „ogrodnik” RR jest w Lubinie spalony, ale na litość Boską tylko nie Kubów. Ludzie co wy chcecie zamienić układnika na partyjnego aparatczyka? On nic nie zrobi, bo mu partia nie pozwoli. Ludziska popatrzcie co się dzieje na górze w tej partii, popatrzcie co się dzieje w KGHM i innych spółkach skarbu państwa! Nie dajcie się wyrolować po raz drugi. Kampania dopiero ruszy, na pewno pojawią się konkretne i mądre osoby, bez zależności partyjnych (nie mające partyjnego kagańca) chcących i mających wolną rękę aby coś konkretnego zrobić dla tego miasta, a nie kolejne partyjne wydmuszki !! LUDZISKA NIE WYBIERAJCIE… Czytaj więcej »
yhy
yhy
7 miesięcy 20 dni temu

Skoro PO tak kradło to dlaczego nikogo nie ukarali i nie rozliczali? i dalej ci ludzie się super mają nawet w KGHM

yhy
yhy
7 miesięcy 20 dni temu

Zabezpieczył przed wrogim przyjęciem, a karuzela stanowisk nie ma końca… stała walka o stołki…miało być inaczej. I moim zdaniem to nie jest starta na prezydenta, ale kampania na Posła na Prezydenturze kompletnie jemu nie zależy, ale to moja opinia. Jedyny cel to zdobyć jeszcze raz Państwa głosy za 2 lata…

emeryt 58
emeryt 58
7 miesięcy 20 dni temu

Do wyborów już blisko, nie ma na kogo głosować. Raczyński musi odejść (wiem że żal mu będzie tego wyremontowanego pałacu) ale ta zmiana jest konieczna. Każda władza się wypacza, staje się nieomylna, wszechwiedząca i co najgorsze BEZKARNA. Zmiana na ,,dwie kadencje” jest dobrą zmianą powinna obowiązywać na wszystkich szczeblach (posłów też).
przykład; prezydent Gdańska zarabia tyle rocznie co górnik operator p/z z okazjonalnym wynagrodzeniem tyle co instruktor strzałowy / prawda że nie dużo / ??? Każdy górnik ma wykupione po 7 mieszkań w bloku i ma 36 kont bankowych ma prawo zarobił na to.

Marek
Marek
7 miesięcy 21 dni temu

Według większości moich znajomych nie ma już miejsca w tym mieście dla RR !!! Czas na świeżą krew, już dosyć kolesiostwa i zadłużania miasta!!! Czas na współpracę z KGHM i utworzenie specjalnej strefy przemysłowej, bo zaraz wszyscy powyjezdzaja za granicę i do większych miast bo RR nowych miejsc pracy nie utworzył!!! A obiecywał chyba 1 dziennie

Winter od coming
Winter od coming
7 miesięcy 21 dni temu

A co zrobił Pan Kubów mówiąc, że „zabezpieczył KGHM przed wrogim przejęciem”??? Czy może to Pan poseł rozwinąć??? Tak zabezpieczył, że teraz od pół roku różne Pis-owskie frakcje biją się o stołki w KGHM i nie mogą wybrać zarządu bo każdy wali tu do koryta.

Marek
Marek
7 miesięcy 21 dni temu

A pan Raczyński wali głową w ścianę bo już wie że tym razem nie wygra!!!

Winter od coming
Winter od coming
7 miesięcy 21 dni temu

Ale Wy jesteście dziwni. Już raz wybraliście PIS bo obiecał zniesienie podatku. Teraz sobie do pary wybierzcie prezydenta z PIS. I co myślicie , że coś się zmieni??? Wywali ludzi RR i swoich poustawia gdzie tylko można. Przykład idzie z góry od rządu. Miało nie być kolesiostwa a co jest??? Ja jak pójdę na wybory to już wolę mniejsze „zło” czyli RR. Jak to mówił ktoś w słynnej komedi….”lepszy swój wróg niż obcy”

Maja
Maja
7 miesięcy 21 dni temu

Kolesiostwo to jest w spółkach miejskich w całym Lubinie, gdzie RR powpychał swoich ludzi!!! A Kubów nie jest żadnym obcym!!! Od urodzenia mieszka w Lubinie i w każdej chwili można się z nim umówić na spotkanie w przeciwieństwie do naszego Prezydenta, który ma gdzieś swoich obywateli!!!! Mi pomógł i na pewno będę na niego głosować!!!!

Rocky
Rocky
7 miesięcy 20 dni temu

A w czym ci pomógł?? Załatwił ci pracę?No to powodzenia

mini
mini
7 miesięcy 21 dni temu

Oczami wyobraźni widzę jak Krzysztof Kubów wygrywa batalię o fotel Prezydenta Miasta Lubina oraz bierze wszystkie fotele radnych w mieście, powiecie oraz gminie wiejskiej. Prorokuję ARMAGEDON !!! CIEKAWE DOŚWIADCZENIE dla ludzi związanych z R. Uważam, ze nadszedł czas tej APOKALISY bo dość już kumoterstwa. Proszę się nie poddawać Panie Krzysztofie, moja rodzina będzie na Pana głosować.

zegarmistrz
zegarmistrz
7 miesięcy 21 dni temu

ach te zegarki …

Kasieńka
Kasieńka
7 miesięcy 21 dni temu

Kiepski mówił że z jego wykształcemiem pracy nie ma a nasz „prezydent ” obecny ma i to jaką posadkę i z mieszkańcami się nie liczy. Najwyższa pora mieć Prezydenta z klasą !!!! Mój głos oddaję na Krzysztofa Kubów.

Sonia
Sonia
7 miesięcy 21 dni temu
Brawo Pani Krzysztofie za to, ze chce Pan wprowadzić „wiatr zmian” w księstwie R czyli w Lubinie. Po komentarzach widać, że się boją… tych zmian. A zmian trzeba nie tylko w urzędach zarządzanych przez gwardię panującego nam Króla. Odwagi do walki o sprawiedliwość i przestrzeganie prawa, które pan R ma w poważaniu bo jest „głupie”. Ludzie w urzędach są zwalniani przez gwardię R,bo są uczciwi. Proszę prześledzić ilu pracowników samorządowych zostało „zamienionych” na innych, będących gwardią przyboczną oraz pociotkami R. przez ostatnie 2 kadencje. Proszę prześledzić kariery oraz stanowiska w spółkach podległych miastu.niektórzy karierowicze mają po kilka intratnych stanowisk.Będziemy trzymać… Czytaj więcej »
Ola
Ola
7 miesięcy 21 dni temu

Super ma Pan mój głos panie Krzysztofie

Martica
Martica
7 miesięcy 21 dni temu

Do Pana Makler w społkach miejskich są utworzone stołki pod swoich ludzi, potrafią być na kilku stołkach jednocześnie.

Bebe
Bebe
7 miesięcy 21 dni temu

@Alek walnąłeś w sedno. Panie Raczyński, złóż Pan swoim obywatelom CV, przejdź przez rozmowę rekrutacyjną, powiedz ile chcesz zarabiać i dlaczego tak dużo, wykaż sie osiągnięciami, znajomością języków obcych, a my wyborcy zastanowimy się, czy cię zatrudnimy. Odpowiedź dostaniesz po nowym roku. A co, Raczyński chce walczyć o pracę dla siebie, więc niech zobaczy jak żyją ci mieszkańcy Lubina, którzy nie mają pleców. Ach i jeszcze jedno – mieszkańcy na okresie próbnym proponują panu umowę zlecenie i na początek 13,70 brutto za godzinę. No co, może być? Życzymy powodzenia w rekrutacji ha ha ha!!!

makler
makler
7 miesięcy 21 dni temu

Pisiory won … niech pan Kubów powie jak to jest że w jednej ze spółek KGHM-u firma utrzymywała 5 – ciu prezesów z „dojnej zmiany”

Nowa82
Nowa82
7 miesięcy 21 dni temu

Krzysztof Kubów będzie prezydentem, ktorego nie będzie trzeba się wstydzić i który zadba o mieszkańców Lubina !!!!!

Ola
Ola
7 miesięcy 21 dni temu

Tez tak uważam wyksztalcony miły mężczyzna ma Pan nasze głosy

Anna
Anna
7 miesięcy 21 dni temu

Mój głos na posła Krzysztofa Kubow

nowoczesny
nowoczesny
7 miesięcy 21 dni temu

Ktoś pytał pana Jakiego, czy jest dumny ze swojej ustawy o IPN,która teraz w pospiechu zmieniali??

Alek
Alek
7 miesięcy 21 dni temu

Jako przyszły wyborca włodarza miasta chciałbym zobaczyć CV pana Raczyńskiego, czy ktoś może ma?

nowoczesny
nowoczesny
7 miesięcy 21 dni temu

Tylko Nowoczesna !

Bebe
Bebe
7 miesięcy 21 dni temu

Nowoczesna już zde.chla. Na kogo chcesz głosować? Swetru ze swoją cizi.ą już są na Kanarach. O ludu a może on chce być prezydentem kanarków?

Ksenia
Ksenia
7 miesięcy 21 dni temu
Widzę, że dyskusja ożyła. Dodam od siebie kilka słów. Jakiś czas temu miałam poważny problem osobisty na styku mieszkaniec-miasto. Myślałam, że jako wyborca obecnego prezydenta mogę bez problemu zgłosić jemu swoje problemy licząc na przyjęcie, zrozumienie czy zwykłe ludzkie wysłuchanie. 4 razy podchodziłam by Raczynski mnie przyjął, aż dałam sobie święty spokój. Nigdy więcej głosu na niego nie oddam, za żadne skarby. Arogancja jego władzy aż bije po oczach. On ma tylko czas dla swoich, sprawy obywateli się nie liczą, nooo chyba że obywatel ma odpowiednie nazwisko. W tych wyborach stawiam na Pana Krzysztofa mając nadzieję, że miasto będzie szanować… Czytaj więcej »
imie
imie
7 miesięcy 21 dni temu

nigdy nie zaglosuje na PiS ! ci ludzie niszcza Polske

Kuba
Kuba
7 miesięcy 21 dni temu

To jesteś w mniejszości bo najnowsze sondaze pokazują że PIS będzie jeszcze długo rządził, bo tak mu poparcie rośnie!!!

Rocky
Rocky
7 miesięcy 20 dni temu

Bedzie rzadził czy doił? W Sondarzach oplacanych przez Pisoklan he he he

Anna
Anna
7 miesięcy 21 dni temu

Wkońcu zmiany będą czas najwyższy popieram tego mężczyznę niech startuje i wygra

Bogdan
Bogdan
7 miesięcy 21 dni temu

Wraz z całą rodziną i znajomymi oddamy głos tylko i wyłącznie na naszego Posła. Ludzie, czy nie widzicie, że ten człowiek jest uczciwy, skromny a zarazem ambitny i chce wiele dla miasta zrobić? Co wam dał obecny włodarz? Darmowy bilecik na autobus (okupiony ganianiem maluchów w szkole, którzy muszą nabywać fikcyjne bilety), kolejnego prehistorycznego stwora? Rachunki za wodę rosną, parki ogradzają, drogi beznadziejne, rynek betonowy. Wypłaty bonz.ów jednak już tak źle nie wyglądają. Zapraszam do BIP Lubin, obyście oczopląsu nie zaliczyli. I kto za to płaci? „Pan płaci, pani płaci” Tylko K.Kubów – nikt inny

jaki smaki
jaki smaki
7 miesięcy 21 dni temu

Andrzej to ty? 🙂

Nowa82
Nowa82
7 miesięcy 21 dni temu

Koniec kumoterstwa i kolesiostwa. Poseł Kubów jest osobą kompetentną, wyuczoną i ambitną. Brawo za decyzję oddaję swój głos na Krzysztofa Kubów.

Franek2
Franek2
7 miesięcy 21 dni temu

Krzysiu przestan juz pisac o sobie pozytywne komentarze bo slabo sie czyta 😉

chwd
chwd
7 miesięcy 21 dni temu

Trzeba pisać, bo posad po wyborach nie będzie 🙂

chwd
chwd
7 miesięcy 21 dni temu

Pan Kubów mówi,że prace nad zmianami w podaku od kopalin trwają. No ja chyba padnę ze śmiechu. Mijaja 3 lata od czasu jak Beatka (170 tyś na makijaż) machała gotowa ustawą w Lubinie. To co było nie tak z tamtym projektem? Jakos ustawę o IPN (gratulacje dla Jakiego, za ośmieszenie Polski na świecie) potrafiliście w jeden dzień przepchnąć i Adrian ją podpisać,A podstawowej obietnicy złożonej tutaj w mieście nie potraficie zrealizować???

Jaro
Jaro
7 miesięcy 21 dni temu

do Franek:
hahaha nie wiem co jarasz ale bierz o polowe mniej… 😀

Alicja
Alicja
7 miesięcy 21 dni temu

Jako urodzony lubinianin powiem szczerze, że mam serdecznie dość kolegów z paczki R.R. Od lat p.ier.dza w stołki, zamieniają się tylko fotelami a my mieszkańcy za to płacimy. Jeśli dla wszystkich poniższych sz.czekaczy wyrazem troski Roberta o miasto jest kolejny dinozaur w mieście i kolejne figurki w parku to gratuluję odpowiedzialnej obywatelskiej postawy i krótkowzroczności. Może jeszcze postawmy krasnale ogrodowe na każdym skrzyżowaniu i będzie ferajna zadowolona z prezydenta R..R..

Franek
Franek
7 miesięcy 21 dni temu

Do wszystkich mieszkańców Lubina, którzy negatywnie wypowiadają się na temat Pana Posła – wasza agresja i bzde.ty które wypisujecie wynikają z następujących rzeczy:
1) Wasz kandydat na prezydenta nie dorównuje Posłowi ani intelektem, ani wykształceniem, ani możliwościami,
2) Boicie się zmiany ponieważ z pewnością macie w tym interes,
3) Chcecie zachować status quo (odsyłam do internetu po definicję bo myślę, że większość z was nie wie co to)
4) tak naprawdę wisi wam Lubin,
5) Mówiąc o podatku od kopalin myślicie o własnej kieszeni a nie o mieście,
6) Nadal chcecie być do.je.ni
7) Nie macie nic do zaproponowania miastu

chwd
chwd
7 miesięcy 21 dni temu

Nikt się nie boi zmian. Zobacz na potencjalnych kandydatów. Oprócz partyjniaków takich jak Kubów. Będziemy mieli dwie kandydatki z ruchów miejskich. Tej pani Radek to nie znam,ale kandydatka z Miasto dla Mieszkańców to kobieta,która pokazała juz nie raz Robertowi gdzie raki zimują. Mój głos pójdzie na ruch miejski.Koniec partyjniactwa i bezppartyjniactwa.

wyobraźnia
wyobraźnia
7 miesięcy 21 dni temu

Kubów dla tego regionu jako prezydent zrobi tyle samo co jako poseł czyli nic. Piarowo potrafi krzyczeć i krytykować jak wszystkie pisowskie aparatczyki i to co im każą, a „karty rozdaje” ścisłe partyjne gremium. Resztą jest od ogłupienia i brania publicznych pieniędzy !!! Ot i cały PiS (z deszczu pod rynnę).

Kuba
Kuba
7 miesięcy 21 dni temu

Trzeba dać mu szansę!!! Nic nie robi już RR – gorzej być nie może!!!

Kuba
Kuba
7 miesięcy 21 dni temu

A pan Raczyński to potrafi chyba tylko grać na saksofonie???? Bo całe miasto w długach tonie!!!

kolo
kolo
7 miesięcy 21 dni temu

dlaczego Pisowcy ciagle klamia? dowod na niekompetencje i klamstwa Pisowcow to niespelniona obietnica likwidacji podatku miedziowego… do dzis lupia kghm z pieniedzy na Warszawke…

Kuba
Kuba
7 miesięcy 21 dni temu

Ten temat jest już nudny!!! Wymyślcie coś innego¡!!!!

Kuba
Kuba
7 miesięcy 21 dni temu

Podatek od kopalin został wprowadzony, ponieważ nie tylko Lubin ma prawo do zysków ze złóż rudy miedzi, ale Cała Polska!!!

Anna
Anna
7 miesięcy 21 dni temu

Tak czytam ale podatek wnioslo PO czy też tak pan wtedy pisał że dziady wnieśli niech pan się zastanowi firma nie jest sprzedana dzieki komu Pis z podatkiem ten młody czlowiek myślę że coś zdziała jest młody ambitny PO sprzedaloby kghm i wtedy zyskow napewno górnicy by nie mieli żadnych dodatków nic więc to PO niszczył o Kghm

Prawda o jakim
Prawda o jakim
7 miesięcy 21 dni temu
Odnośnie fragmentu wypowiedzi odnoszącej się do bezpodstawnego czerpania podatków z Elektrowni Opole przypominamy, że kiedy podjęto decyzję o jej budowie, miasto Opole nie wyrażało zgody na jej obecną lokalizację, gdyby nie determinacja mieszkańców gminy oraz fakt, że zgodzili się przyjąć na siebie cały szereg niedogodności związanych z jej budową, elektrownia nie powstałaby na terenie powiatu opolskiego. Decyzją władz centralnych, za niewielką cenę, wywłaszczano grunty, rodowici mieszkańcy pozbywali się swojej ojcowizny na rzecz budowy elektrowni. Wielu z obecnych mieszkańców przybyło do Dobrzenia z różnych zakątków Polski, porzucając rodzinne strony, aby podjąć pracę w elektrowni, która wówczas potrzebowała wykwalifikowanych pracowników. W związku… Czytaj więcej »
wpDiscuz