Piotruś Pan zagości w Muzie

Tę historię zna chyba większość dzieci. Już w ten weekend najmłodsi lubinianie będą mieli okazję obejrzeć w Muzie spektakl o przygodach Piotrusia Pana w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

Fot. materiały organizatora

W wałbrzyskiej adaptacji odnajdziemy wszystkie elementy baśniowego świata z kart powieści o „Piotrusiu Panu” J.M. Barrie’go, układające się w linearną opowieść. Jednak reżyserka przedstawienia patrzy na powieść sprzed ponad stu lat ze współczesnej perspektywy i przesuwa nieco akcenty.

Niezaprzeczalnym atutem spektaklu jest różnorodność środków artystycznego wyrazu. W przedstawieniu znajdziemy elementy teatru lalkowego, teatru formy i teatru cieni oraz zapadające w pamięć piosenki.

Na scenie zobaczymy wszystkie dobrze znane postacie: Piotrusia Pana, grupę Zagubionych Chłopców, wróżkę Dzwoneczka oraz Wendy, dziewczynkę, którą Piotruś zbiera do Nibylandii.

 

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 6 lat. Pokazany zostanie w lubińskiej Muzie kilka razy: 5 listopada o godzinie 12 oraz 6 listopada o godzinie 9 i 11.30.

Bilety na przedstawienie kosztują 20 zł.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz