Pingpongowe show

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami lubiński klub tenisa stołowego zaprasza na wielkie wydarzenie sportowe pt. „PING-PONG SHOW”, które odbędzie się 12 listopada od godz. 16.00 w galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Swój udział w tym wydarzeniu potwierdził Lucjan Błaszczyk – jeden z najbardziej utytułowanych polskich tenisistów stołowych oraz Norbert Stolicki – drużynowy mistrz świata z 2009 r. w Racketlonie.

– O osiągnięciach Pana Lucjana Błaszczyka można mówić długo, gdyż jego kariera zawodowa i sukcesy sportowe możemy obserwować od wczesnych lat 90tych, kiedy godnie zastąpił Andrzeja Grubbę i Leszka Kucharskiego na międzynarodowych arenach – mówi prezes klubu TS Zagłębie Lubin, Krzysztof Łachowski.

Warto wspomnieć o wielu złotych medalach mistrzostw Polski oraz medalach mistrzostw Europy. Pan Lucjan również przez wiele lat reprezentował męską kadrę narodową w tenisie stołowym uczestnicząc w czterech kolejnych Igrzyskach Olimpijskich. Obecnie to jeden z czołowych zawodników Polskiej Superlidze Tenisa Stołowego.

W najbliższą niedzielę w galerii Cuprum Arena zaplanowano wiele atrakcji m.in. prezentację zawodniczek drużyny kobiecej TS Zagłębie Lubin oraz pokazowy trening z ich udziałem, konkursy dla publiczności, pojedynki legend lubińskiego tenisa stołowego kontra juniorzy Zagłębia Lubin. Kulminacyjnym wydarzeniem będzie mecz pokazowy w wykonaniu Lucjana Błaszczyka i Norberta Stolickiego. Będzie również możliwość porozmawiania z mistrzem, czas na autografy i wspólne zdjęcie. 

– Cieszę się, że pomimo napiętego kalendarza Pan Lucjan przyjął nasze zaproszenie i odwiedzi nasze miasto. Bardzo pozytywnie odniósł się do naszej inicjatywy reaktywacji tenisa stołowego w Lubinie i mocno nam w tym dopinguje – dodaje Krzysztof Łachowski.

Lubiński klub zaprasza wszystkich miłośników tego sportu do odwiedzenia galerii w najbliższą niedzielę, gdyż nie często zdarza się taka okazja, kiedy możemy zobaczyć z bliska zawodowców grających w tenisa stołowego na tak wysokim poziomie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz