Piknik rodzinny przedszkolaków

W Przedszkolu nr 12 w Lubinie odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez dyrektor, nauczycielki oraz radę rodziców. Spotkaniu towarzyszyło mnóstwo atrakcji.

Rozpoczynając tegoroczny festyn dyrektor powitała zgromadzonych gości. Następnie przedszkolaki zaprezentowały przygotowaną z tej okazji część artystyczną w formie krótkich wierszyków i piosenek.

Po części artystycznej rodzice maluchów wraz z dziećmi zostali zaproszeni do wspólnej zabawy. Wszyscy mieli okazję wykazania się wiedzą, pomysłowością i zręcznością. Dużo radości i uśmiechu sprawiły takie atrakcje, jak: wyścigi w workach, skoki na trampolinie, wyrabianie ciasta na pizzę, skręcanie balonowych zwierzaków, robienie wiatraczków na patyczkach, wykonanie własnoręcznej biżuterii. Wielką radość sprawiło dzieciom pojawienie się na pikniku klauna oraz jej pomocnicy Myszki Miki. Animatorzy bawili się wspólnie z dziećmi przy muzyce i chętnie pozowali do wspólnych zdjęć.

Dużym zainteresowaniem przedszkolaków cieszyło się bajeczne malowanie twarzy, gdzie można było wykonać sobie oryginalny, bajkowy makijaż.

Po wyczerpujących swawolach przyszedł czas na poczęstunek. Dzieci zjadły pyszne ciasto podawane przez panie kucharki. Spotkanie piknikowe było okazją do wzmocnienia więzi emocjonalne dzieci z rodziną, integracji rodziców z przedszkolem oraz stworzyło okazję do aktywnego i miłego spędzenia wolnego czasu.

AUTOR i FOT. Przedszkole nr 12 w Lubinie

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz