Piknik i koncert Cleo na błoniach

6

Koncerty, konkursy i finał programu „Kulinarni Wymiatacze II”, który na żywo będzie transmitowany w TV Regionalna.pl – tak będzie wyglądał Lubinpex Grill Party, który odbędzie się w tę sobotę na lubińskich błoniach.

To będzie impreza dla całych rodzin. Piknik startuje 19 maja o godzinie 14.00. Wśród atrakcji przewidziano m.in. konkurs grillowania zakładów pracy, amatorskie zawody strong man czy konkurs jedzenie burgerów na czas. O godzinie 16.30 rozpocznie się finał drugiej edycji programu „Kulinarni Wymiatacze”. Zmagania finalistów będzie można oglądać na błoniach – staną tam telebimy, gdzie będą wyświetlane potyczki kucharzy amatorów, a także w TV Regionalna.pl. Główną nagrodą dla zwycięzcy jest 5 tys. zł.

– Dla najmłodszych do dyspozycji pozostawiamy wesołe miasteczko, a także stale poszerzający się park dmuchanych placów zabaw z kolekcji rycerskiej. Ponadto na placu znajdą się również stanowiska z animacjami dla dzieci, malowaniem buziek i wiele, wiele innych. Na dorosłych czekać będzie wóz bojowy z Jednostki Ratownictwa Górniczo-Hutniczego, za pomocą którego będzie można podziwiać panoramę regionu z wysokości kilkudziesięciu metrów. Będzie również stanowisko Miedziowego Centrum Zdrowia, które nieodpłatnie dokona pomiarów pojemności płuc, poziomu cukru oraz ciśnienia krwi – mówi Łukasz Maliński, rzecznik prasowy spółki Lubinpex. – Około godziny 16.40 na placu zamelduje się Tyberiusz Kowalczyk, który poprowadzi amatorskie zawody strongman. Oczywiście nie zabraknie również konkursów, jak chociażby zawody w jedzeniu burgera na czas. Zaplanowaliśmy też gry i zabawy z grupą rekonstrukcyjną, by upamiętnić setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości – dodaje.

Będą też atrakcje muzyczne – na początek o godzinie 15.30 na scenie wystąpi raper Żebro. O godzinie 18.30 zaplanowany jest koncert Patriotycznego Rapera – Tadka. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo, która rozpocznie swój koncert o godzinie 20.00.

– Staraliśmy się wzorem roku ubiegłego dobrać artystów tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Mieszkańców Lubina, a w szczególności brać górniczą, powinien zainteresować koncert rapera Żebro, który zasłynął niedawno wydanym utworem „Szczęść Boże”. Jako kolejny na scenie zamelduje się Tadek „Patriotyczny Raper”, który swoimi aranżacjami nawiąże do motywów narodowościowych, upamiętniając tym samym setną rocznicę odzyskania niepodległości. Gwiazdą wieczoru będzie doskonale znana artystka Cleo. Zasłynęła ona między innymi utworem „My Słowianie”, obecnie na listach przebojów króluje jej przebój „Łowcy Gwiazd” – wylicza Łukasz Maliński.

Organizatorzy rozstawią też na błoniach miasteczko cateringowe. Będą stoiska z lodami, sorbetami, fast foodami, a także kawiarnia. Na placu stanie też stylizowana na lokomotywę, grillowędzarnia Texas BBQ, a także trzy przyczepy gastronomiczne Lubinpexu.

Na koniec organizatorzy, czyli spółka Lubinpex, zaplanowali dyskotekę pod chmurką.

Więcej o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość