Pełna koncentracja na Będzin

Siatkarze już dawno przyzwyczaili się do bardzo szybkiego tempa PlusLigi, gdzie mecze rozgrywane są praktycznie co trzy bądź cztery dni. Jeszcze nie opadły emocje po meczu ze Stocznią Szczecin, a już w środę 7 listopada miedziowych, jak i inne zespoły czeka 6. kolejka.

W starciu z zespołem Michała Gogola naprawdę nie zabrakło wiele, aby zaskoczyć rywali. Ta sztuka jednak wielokrotnie udawała się podopiecznym Marcelo Fronckowiaka. Zagrywka Jakuba Wachnika i Jakuba Ziobrowskiego, kontry Masahiro Yanagidy czy gra przy siatce Macieja Gorzkiewicza i Damiana Borucha. Te i wiele innych elementów mogły podobać się w meczu przeciwko Stoczni. Niestety dla Lubina, doświadczenie szczecinian miało przekład na wynik. Przed nami kolejny mecz i to na nim trzeba się skupić.

– Szybko to leci i wracamy do powszedniego chleba. Musimy zdobywać punkty z teorytycznie słabszymi rywalami. Jedziemy do Będzina. Tak jak mówi Adam Małysz, każdy następny skok jest dla niego najważniejszy, także nie myśli się do przodu czy do tyłu o meczach, ale galopuje to tak, że możemy koncentrować się na każdym następnym meczu, aby zostać w gonitwie – podkreśla Maciej Gorzkiewicz, rozgrywający Cuprum Lubin.

Spotkanie 6. kolejki PlusLigi z Będzinem, odbędzie się 7 listopada w Hali HWS w Sosnowcu o godzinie 18.00.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz