Owoce i mleko dla uczniów

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza szkoły podstawowe oraz dostawców do udziału w Programie dla szkół w II semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Zainteresowane szkoły podstawowe oraz dostawcy zaproszeni są do wzięcia udziału w Programie dla szkół w II semestrze roku szkolnego 2017/2018. Program ma na celu promowanie wśród uczniów zdrowej diety poprzez udostępnianie dzieciom owoców, warzyw, mleka i produktów mlecznych oraz działania edukacyjne realizowane w szkołach. W programie mogą uczestniczyć uczniowie klas I-V szkoły podstawowej.

Szkoła podstawowa, która będzie chciała uczestniczyć w programie, może skorzystać z usług zatwierdzonego dostawcy poprzez zawarcie umowy na dostawy owoców i warzyw lub mleka i produktów mlecznych. Szkoła może zawrzeć umowy na dostawy produktów z tym samym dostawcą lub z dwoma różnymi dostawcami.

Kopie zawartych umów dotyczących II semestru roku szkolnego 2017/2018 dostawcy składają we właściwym ze względu na siedzibę dostawcy OT KOWR do 15 stycznia 2018 r.

Więcej informacji i wzory dokumentów na stronie KOWR – TUTAJ.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz