Osiem kobiet w Muzie

1

Są jeszcze bilety na spektakl „Osiem kobiet”, który wystawiony zostanie już w najbliższa niedzielę, 9 grudnia, w Centrum Kultury Muza w Lubinie.

Przedstawienie Teatru im. Cypriana Kamila Norwida z Jeleniej Góry pokazane zostanie dwa razy: o godzinie 16 i 19. Bilety kosztują 60 i 70 zł.

Dom na pustkowiu, odcięty od świata przez śnieżycę, a w nim tajemniczy mężczyzna i osiem kobiet z nim związanych – matka, żona, szwagierka, siostra, dwie córki, pokojówka i kucharka. Mężczyzna, pan domu, zapewnia im dostatnie życie i stabilizację, ale czy sprosta ich wszystkim problemom, kompleksom, frustracjom, oczekiwaniom, podejrzeniom, dążeniom, ambicjom, słabościom, marzeniom, tajemnicom, wzajemnym zależnościom? A jeśli nie sprosta, to może należałoby pozbyć się go, zlikwidować, unicestwić? Tylko która z ośmiu kobiet byłaby zdolna do takiego czynu? Okazuje się, że każda, bo każda ma powód. Każda skrywa jakiś sekret. Chociaż żyją obok siebie, wcale się nie znają. Kobiety próbują same rozwiązać zagadkę, zaczynają prowadzić pasjonującą grę, pełną zaskakujących zwrotów, błyskotliwych ripost i kąśliwych uwag. W ciągu jednej nocy dowiadują się o sobie wszystkiego… A rozwiązanie zagadki będzie naprawdę nieoczekiwane.

Szczegóły na temat spektaklu można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość