Sklep gastronomiczny
Oficjalny portal miasta Lubina
Dziś  °C
Jutro  °C
 
      Niedziela, 1 maja 2016r.
Imieniny:  Józef, Jeremiasz, Aniela, Filip, Lubomir, Ramona
 
Strona główna -

Ogłoszenia - Oferty pracy - Dam pracę

30 kwietnia 2016 godz. 05:56

29 kwietnia 2016 godz. 17:39

29 kwietnia 2016 godz. 16:49
Do realizacji projektów budowlanych takich jak budowa konstrukcji stalowych, budowa elektrownii czy budowa mostów stale poszukujemy: Monterów konstrukcji stalowych Monterów rur ze znajomością rysunku izometrycznego Spawaczy 111, Spawaczy 136 Spawaczy 141 Elektromonterów Operatorów dźwigów ze znajomoscią języka niemieckiego oraz doświadczeniem przy budowie konstrukcji stalowych. Ponadto, do nowego projektu medycznego poszukujemy dyplomowanych pielęgniarek z podstawową znajomościcią języka niemieckiego Oferujemy: - umowę na czas nieokreślony na podstawie zbiorowego układu pracy IGZ/ DBG oraz wewnętrzych ustaleń zakładowych, dodatki branżowe i premie, diety na pokrycie kosztów dojazdów i noclegu - interesujące i różnorodne projekty Wymagania: - komunikatywna znajomości języka niemieckiego - prawo jazdy - zdolność pracy na wysokości - wykształcenie i/lub doświadczenie zawodowe zawodowe WYMAGANE DOKUMENTY: - życiorys w języku niemieckim - oryginały uprawnień (certyfikatów, świadectw, zaświadczeń) do wglądu Kontakt/Rejestracja kandydatów: Justyna Licka Tomasz Kutrowski tel. 0049 3581 64 90 824 lub 0049 151 140 800 36 Biuro Görlitz Nonnenstr. 8 02826 Görlitz Firma RIELE Personaldienstleistungen und Büroservice GmbH od 20 lat jest partnerem firm z branży budownictwa stalowego i montażu maszyn oraz samodzielnie realizuje projekty w tym zakresie. Obecnie zatrudniamy około 160 pracowników wykonujących zlecenia na terenie Niemiec i Europy.

29 kwietnia 2016 godz. 15:11

29 kwietnia 2016 godz. 14:45

29 kwietnia 2016 godz. 13:57

29 kwietnia 2016 godz. 13:41

29 kwietnia 2016 godz. 13:03

29 kwietnia 2016 godz. 11:37

29 kwietnia 2016 godz. 11:33

29 kwietnia 2016 godz. 11:27
EIE Engram jest certyfikowaną Niepubliczną Placówką Oświatową, ze Znakiem Jakości Usług Edukacyjno-Szkoleniowych, kształcącą dzieci, młodzież, nauczycieli oraz ludzi biznesu. Posiadamy tytuł Miejsca Odkrywania Talentów nadany przed MEN. Prowadzimy także zajęcia z języka angielskiego rewolucyjną metodą Colina Rose. Poszukujemy studentów do: Działu PR Co zyskasz? - dodatkową pracę w godz. popołudniowych (kilka razy w miesiącu), nie kolidującą ze studiami - atrakcyjne wynagrodzenie - motywacyjny system wynagrodzeń - umowę zlecenie - wewnętrzne szkolenia - pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie - możliwość pozostania na dłużej Dla kogo? Dla zainteresowanych zdobyciem wiedzy i podniesieniem swoich umiejętności prowadzenia prezentacji. W szczególności: • zyskaniem wiarygodności i charyzmy przekazu • opanowaniem tremy • kontrolowaniem ciała i głosu w sytuacjach stresowych • nawiązaniem relacji z audytorium i otoczeniem. Do Twoich zadań będzie należało: Bardzo krótkie przedstawianie rodzicom oferty kursów szkoleniowych na wskazanych przez Instytut wywiadówkach. Wymagania: - status studenta - wysoka kultura osobista - komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów - dodatkowy atut: doświadczenie w wystąpieniach publicznych - mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Jeśli jesteś zainteresowany, prześlij nam swoje CV ze zdjęciem. Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

29 kwietnia 2016 godz. 10:36

29 kwietnia 2016 godz. 10:35

29 kwietnia 2016 godz. 09:59

28 kwietnia 2016 godz. 18:11

28 kwietnia 2016 godz. 17:57

28 kwietnia 2016 godz. 14:19
Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym w Legnicy, w związku z ciągłym rozwojem, satysfakcją wśród klientów oraz potrzebą wzmacniania zespołu pracowniczego, poszukuje do pracy w Legnicy kandydatów na stanowisko: TOKARZ CNC Miejsce pracy: Legnica Rodzaj umowy: umowa o pracę Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia Co proponujemy? -obsługa tokarek numerycznych, -ustawienia parametrów, wprowadzanie korekt, -wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej, wymiana narzędzi, -zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości według wymagań Klienta. Od kandydatów oczekujemy: -dobrej znajomości czytania oraz tworzenia rysunku technicznego, -umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych i aparatury pomiarowej, -mile widziana znajomość programowania, -dokładności, samodzielności, kreatywności, -dyspozycyjności do pracy na III zmiany. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS. Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał zawodowy - zapraszamy do składania aplikacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: p.pracalegnica@wp.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 )."

28 kwietnia 2016 godz. 14:18
Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym w Legnicy, w związku z ciągłym rozwojem, satysfakcją wśród klientów oraz potrzebą wzmacniania zespołu pracowniczego, poszukuje do pracy w Legnicy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. jakości Miejsce pracy: Legnica Rodzaj umowy: umowa o pracę Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia Co proponujemy? -nadzór nad procesem reklamacji od klienta: rejestrowanie, powoływanie zespołów, nadzór nad prawidłowym przebiegiem działań poreklamacyjnych, -codzienną współpracę z klientami – m.in. raportowanie klientom aktualnego statusu działam poreklamacyjnych, wizytowanie klienta, przeprowadzenie wizyt klienta w zakładzie, -wsparcie dla zespołów interdyscyplinarnych w obszarach: przepływu procesu, planów kontroli, FMEA, -realizacja działań korygujących wedle ustalonych planów działań, -współpracę z innymi działami w zakresie poprawy jakości. Od kandydatów oczekujemy: -bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego w mowie i piśmie, -doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, -znajomości narzędzi jakościowych oraz raportu 8D, -praktycznej znajomości norm ISO 9001 oraz ISO TS 16949, -bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel), -otwartości na zmiany, dynamizm w działaniu, umiejętności planowania i poszukiwania alternatywnych rozwiązań. -mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe, jakość, inżyniera produkcji, budowa maszyn, Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS. Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał zawodowy - zapraszamy do składania aplikacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: p.pracalegnica@wp.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 )."

28 kwietnia 2016 godz. 14:18
Szanowni Państwo, Szkoła językowa zatrudni lektorów j. angielskiego do prowadzenia zajęć grupowych oraz indywidualnych u klienta firmowego. Planujemy uruchomić kilkanaście grup. Zajęcia rozpoczynają się w semestrze zimowym (wrzesień 2016). Plan: zajęcia 2xtyg. 90 min. każda grupa Dni i godziny: od poniedziałku do piątku w godz. 15:30-17:00 oraz 17:00-18:30 Lokalizacja: Lubin, Głogów, Legnica, Polkowice (do wyboru) Poziom: Grupy na poziomach od A1 do C1 oraz zajęcia indywidualne (w elastycznych godzinach), język ogólny i biznesowy Termin rozpoczęcia: od września 2016 Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia oraz przesłanie swojego CV najpóźniej do 5 maja 2016 (w tytule maila proszę wpisać miasto, w którym mogą Państwo prowadzić zajęcia). Oferujemy: • Wsparcie metodyczne i techniczne naszych pracowników; • Dostęp do szerokiej gamy materiałów dydaktycznych oraz możliwość ich wypożyczenia na czas trwania kursu; • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie / współpracę (w przypadku działalności gospodarczej lub inkubatorów przedsiębiorczości); • Wynagrodzenie wyliczane na podstawie indywidualnie ustalanych stawek, wypłacane najpóźniej 7 dnia roboczego; • Wygodne narzędzie – dziennik elektroniczny Advantage on-line; •Miłą i przyjazną atmosferę pracy. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ADVANTAGE

28 kwietnia 2016 godz. 14:17
Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym w Legnicy, w związku z ciągłym rozwojem, satysfakcją wśród klientów oraz potrzebą wzmacniania zespołu pracowniczego, poszukuje do pracy w Legnicy kandydatów na stanowisko: Ślusarz Narzędziowy Miejsce pracy: Legnica Rodzaj umowy: umowa o pracę Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia Co proponujemy? - naprawę narzędzi, -prawidłową obsługę, eksploatację maszyn, urządzeń i narzędzi kontrolno-pomiarowych obsługiwanych przez pracowników i wykonywanie napraw prewencyjnych, -nadzór w zakresie planowanego i prawidłowego wykonywania remontów i napraw (analiza przyczyn awarii) oraz udział w technicznych odbiorach końcowych maszyn i urządzeń, -modernizację narzędzi, wprowadzanie zmian w narzędziach – wpływających na poprawę jakości produkcji oraz redukcję czasów przezbrojeń, -kontrolę części zapasowych, -optymalizację kosztów budżetu, -nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej, -współpracę z innymi zespołami w firmie. Od kandydatów oczekujemy: -wykształcenia technicznego, -doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, -znajomości narzędzi technicznych, -umiejętności czytania rysunku technicznego, -umiejętności pracy w zespole. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS. Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał zawodowy - zapraszamy do składania aplikacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: p.pracalegnica@wp.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 )."

28 kwietnia 2016 godz. 14:16
Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym w Legnicy, w związku z ciągłym rozwojem, satysfakcją wśród klientów oraz potrzebą wzmacniania zespołu pracowniczego, poszukuje kandydatów na stanowisko: Praktykant / Praktykantka w dziale HR (praktyka bezpłatna) Termin praktyk: do uzgodnienia Miejsce praktyki: Legnica Zakres obowiązków: -wspomaganie działu w zarządzaniu zasobami ludzkimi; -kompletowanie i archiwizacja dokumentacji szkoleniowej; -wsparcie w zakresie tworzenia bazy przeprowadzonych szkoleń; -współpraca przy wprowadzaniu nowych rozwiązań logistycznych dotyczących organizacji szkoleń dla pracowników; -sporządzanie raportów. Oczekiwania: -dobra znajomość obsługi pakietu Office, -umiejętność obsługi urządzeń biurowych, -doskonała organizacja pracy oraz dokładność, -jeżeli praktyka jest obowiązkowa - skierowanie na praktykę z uczelni. Oferujemy możliwość pozyskania cennego doświadczenia. Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał zawodowy - zapraszamy do składania aplikacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: p.pracalegnica@wp.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 )."

28 kwietnia 2016 godz. 14:15
Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym w Legnicy, w związku z ciągłym rozwojem, satysfakcją wśród klientów oraz potrzebą wzmacniania zespołu pracowniczego, poszukuje do pracy w Legnicy kandydatów na stanowisko: Pracownika Obsługi Maszyn Proponujemy obsługę maszyn produkcyjnych, m.in. tokarek, pras, robotów, maszyn sterowanych numerycznie, wykonanie norm produkcyjnych, montaż podzespołów według instrukcji pracy oraz kontrolę jakości. Od kandydatów oczekujemy: - znajomości przyrządów pomiarowych, - dyspozycyjności do pracy na III zmiany. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS. Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał zawodowy - zapraszamy do składania aplikacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: p.pracalegnica@wp.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 )."

28 kwietnia 2016 godz. 14:15
Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym w Legnicy, w związku z ciągłym rozwojem, satysfakcją wśród klientów oraz potrzebą wzmacniania zespołu pracowniczego, poszukuje do pracy w Legnicy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu Miejsce pracy: Legnica Rodzaj umowy: umowa o pracę Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia Co proponujemy? -przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów zgodnie z dokumentacją magazynową, -obsługę bieżąca magazynu, -załadunek, rozładunek wózkiem widłowym, wózkiem bocznym, -inwentaryzacje. Od kandydatów oczekujemy: -doświadczenia w pracy na magazynie, -uprawnień na wózki widłowe, -umiejętności jazdy wózkiem widłowym, w tym wózkiem bocznym, -znajomości procesów magazynowych, -gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w weekendy. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS. Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał zawodowy - zapraszamy do składania aplikacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: p.pracalegnica@wp.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 )."

28 kwietnia 2016 godz. 14:14
Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym w Legnicy, w związku z ciągłym rozwojem, satysfakcją wśród klientów oraz potrzebą wzmacniania zespołu pracowniczego, poszukuje do pracy w Legnicy kandydatów na stanowisko: ELEKTROMECHANIK Miejsce pracy: Legnica Rodzaj umowy: umowa o pracę Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia Co proponujemy? -zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, -naprawy, konserwacje maszyn produkcyjnych, -diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki -usprawnienia i optymalizację pracy maszyn produkcyjnych, -analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej, -prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami, -współpraca z serwisem dostawców maszyn, -utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy poprzez kontrole i usprawnianie parku maszynowego oraz infrastruktury przemysłowej, -możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych w międzynarodowej organizacji. Od kandydatów oczekujemy: -wykształcenia elektromechanicznego, elektrotechnicznego lub mechanicznego, -doświadczenia w pracy przy naprawach maszyn, -znajomości rysunku technicznego i dokumentacji technicznej, -uprawnień do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych – co najmniej do 1 kV, -samodzielności i dokładności w działaniu, -zdolności manualnych – będących dodatkowym atutem, -gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym, -motywacji i zaangażowania do pracy. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS. Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał zawodowy - zapraszamy do składania aplikacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: p.pracalegnica@wp.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 )."

28 kwietnia 2016 godz. 14:13
Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym w Legnicy, w związku z ciągłym rozwojem, satysfakcją wśród klientów oraz potrzebą wzmacniania zespołu pracowniczego, poszukuje do pracy w Legnicy kandydatów na stanowisko: Automatyk Miejsce pracy: Legnica Rodzaj umowy: umowa o pracę Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia Co proponujemy? -Zapewnienie utrzymania sprawności maszyn i urządzeń technicznych, -Diagnozowanie usterek układów automatycznych i usuwanie bieżących awarii, -Obsługę, programowanie, diagnozowanie, korektowanie ustawień sterowników Siemens S7, -Wykonywanie instalacji, testów i kalibracji maszyn, -Usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki. Od kandydatów oczekujemy: -wykształcenia technicznego: elektryk, automatyk, mechatronik, -mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku, -znajomości systemów automatyki przemysłowej (falowniki, serwonapędy), pneumatyki, hydrauliki, -znajomości rysunku technicznego i umiejętności czytania dokumentacji technicznej, -znajomości układów sterowania PLC oraz Siemens S7, -uprawnień SEP 1 KV, -samodzielności, dokładności i systematyczności, -zdolności analitycznego myślenia, -gotowości do pracy w systemie trzy zmianowym. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz szeroki pakiet świadczeń z ZFŚS. Jeśli chcesz zwiększyć swoje umiejętności i potencjał zawodowy - zapraszamy do składania aplikacji. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swoich aplikacji na adres e-mail: p.pracalegnica@wp.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 )."

28 kwietnia 2016 godz. 13:01
W związku z szeroką ekspansją proponujemy zatrudnienie na stanowisku: Specjalista ds. kontroli wydań magazynowych Miejsce pracy: Polkowice Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • planowanie, organizowanie i koordynację działań dotyczących przebiegu kontroli dokumentacji związanej z obrotem towarowym, • kontrolę oraz obsługę systemu dystrybucji paczek, • podejmowanie działań w celu zabezpieczenia interesów w przypadku nie doręczenia lub zaginięcia przesyłki, • monitorowanie wysyłek przesyłek kurierskich i inne czynności związane z przewozem przesyłki z wyjątkiem samego przewozu. Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań: • wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu logistycznym), • doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi przesyłek kurierskich oraz towaru w drodze, • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, • biegła znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel, • komunikatywność, • umiejętność pracy pod presją czasu, • umiejętności analityczne, • prawo jazdy kat. B. Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w dobrze zorganizowanej firmie o wysokich standardach i zdefiniowanych procedurach, • możliwość dalszego rozwoju zawodowego, • zniżki na zakupy w salonach firmowych CCC S.A., • możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego, • uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz rekrutacyjny znajdujący się w zakładce praca na stronie: www.ccc.eu Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

28 kwietnia 2016 godz. 11:45

28 kwietnia 2016 godz. 11:02

27 kwietnia 2016 godz. 13:25

27 kwietnia 2016 godz. 13:24

27 kwietnia 2016 godz. 09:29

27 kwietnia 2016 godz. 08:59

27 kwietnia 2016 godz. 08:56

26 kwietnia 2016 godz. 11:57

26 kwietnia 2016 godz. 11:30

26 kwietnia 2016 godz. 09:00

26 kwietnia 2016 godz. 07:57

26 kwietnia 2016 godz. 06:45

25 kwietnia 2016 godz. 21:20

25 kwietnia 2016 godz. 14:39

25 kwietnia 2016 godz. 14:38
Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijającą się firma działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej, największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie. Sektor grzewczy Winkelmann Sp. z o. o. od 1999 roku jest wiodący producent pojemnościowych podgrzewaczy wody. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: Spawacz Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za: -Spawanie elementów stalowych według wymaganej metody, -Kontrolę wykonanych elementów zgodnie ze zleceniem i dokumentacją techniczną. Wymagania wobec kandydatów: -Wykształcenie zawodowe mechaniczne, -Podstawowe uprawnienia spawalnicze metoda 135 lub umiejętność spawania MAG (możliwość sfinansowania kursu przez Pracodawcę), -Umiejętność czytania rysunku technicznego, -Umiejętność analitycznego myślenia, -Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym, -Dyspozycyjność. Zainteresowanym kandydatom oferujemy: -Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, -Sfinansowanie kursu na podstawowe uprawnienia spawalnicze metoda 135 -Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, -Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych, -Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami, -Skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe, -Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, -Świadczenia z ZFŚS, -Imprezy integracyjne, -Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o. o. ul. Jaworzyńska 277 59-220 Legnica e-mail: rekrutacja@winkelmann-group.de Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. www.winkelmann-group.de

25 kwietnia 2016 godz. 14:37
Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie. Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: Tokarz CNC Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy? -obsługa tokarek numerycznych, -ustawienia parametrów, wprowadzanie korekt, -wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej, -wymiana narzędzi, -zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości według wymagań Klienta. Oczekiwania wobec Kandydatów: -dobra znajomość czytania oraz tworzenia rysunku technicznego, -umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych i aparatury pomiarowej, -mile widziana znajomość programowania, -dokładność, samodzielność, kreatywność, -dyspozycyjność do pracy na III zmiany W zamian oferujemy: -stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia, -perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych, -ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami, -skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe, -możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki, -możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, -świadczenia z ZFŚS, -dofinansowaną stołówkę posiłkową, -imprezy integracyjne, -roczne rozmowy pracownicze. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o. o. ul. Jaworzyńska 277 59-220 Legnica e-mail: Elzbieta.Swidzinska@winkelmann-automotive.com Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. www.winkelmann-group.de

25 kwietnia 2016 godz. 14:37
Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie. Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: Ślusarz Narzędziowy Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy? - naprawa narzędzi, -prawidłowa obsługa, eksploatacja maszyn, urządzeń i narzędzi kontrolno-pomiarowych obsługiwanych przez pracowników i wykonywanie napraw prewencyjnych, -nadzór w zakresie planowanego i prawidłowego wykonywania remontów i napraw (analiza przyczyn awarii) oraz udział w technicznych odbiorach końcowych maszyn i urządzeń, -modernizacja narzędzi, wprowadzanie zmian w narzędziach – wpływających na poprawę jakości produkcji oraz redukcję czasów przezbrojeń, -kontrola części zapasowych, -optymalizacja kosztów budżetu, -nadzór i prowadzenie dokumentacji technicznej, -współpraca z innymi zespołami w firmie. Oczekiwania wobec Kandydatów: - wykształcenie technicznego, -doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, -znajomość narzędzi technicznych, -umiejętność czytania rysunku technicznego, -umiejętność pracy w zespole. W zamian oferujemy: -stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia, -perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych, -ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami, -skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe, -możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki, -możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, -świadczenia z ZFŚS, -dofinansowaną stołówkę posiłkową, -imprezy integracyjne, -roczne rozmowy pracownicze. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o. o. ul. Jaworzyńska 277 59-220 Legnica e-mail: Elzbieta.Swidzinska@winkelmann-automotive.com Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. www.winkelmann-group.de

25 kwietnia 2016 godz. 14:36
Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie. Winkelmann Sp. z o. o. oferuje różnorodne szanse zapoczątkowania kariery dla studentów i absolwentów szkół wyższych. Praktykant / Praktykantka w dziale HR (praktyka bezpłatna) Termin praktyk: do uzgodnienia Miejsce praktyki: Legnica, Winkelmann – Automotive Zadania: - Wspomaganie działu w zarządzaniu zasobami ludzkimi; -Kompletowanie i archiwizacja dokumentacji szkoleniowej; -Wsparcie w zakresie tworzenia bazy przeprowadzonych szkoleń; -Współpraca przy wprowadzaniu nowych rozwiązań logistycznych dotyczących organizacji szkoleń dla pracowników; -Sporządzanie raportów. Wymagania: -Dobra znajomość obsługi pakietu Office, -Umiejętność obsługi urządzeń biurowych, -Doskonała organizacja pracy oraz dokładność, -Jeżeli praktyka jest obowiązkowa - skierowanie na praktykę z uczelni. W zamian oferujemy: -Mentoring pracowniczy, -Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji edukacyjnych i zawodowych, -Ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami, -Możliwość pozyskania cennego doświadczenia. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o. o. ul. Jaworzyńska 277 59-220 Legnica e-mail: Elzbieta.Swidzinska@winkelmann-automotive.com Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. www.winkelmann-group.de

25 kwietnia 2016 godz. 14:35
Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie. Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: Pracownik magazynu Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy? -przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów zgodnie z dokumentacją magazynową, -obsługę bieżąca magazynu, -załadunek, rozładunek wózkiem widłowym, wózkiem bocznym, -inwentaryzacje. Oczekiwania wobec Kandydatów: -doświadczenia w pracy na magazynie, -uprawnień na wózki widłowe, -umiejętności jazdy wózkiem widłowym, w tym wózkiem bocznym, -znajomości procesów magazynowych, -gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym oraz w weekendy. W zamian oferujemy: -stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia, -perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych, -ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami, -skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe, -możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki, -możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, -świadczenia z ZFŚS, -dofinansowaną stołówkę posiłkową, -imprezy integracyjne, -roczne rozmowy pracownicze. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o. o. ul. Jaworzyńska 277, 59-220 Legnica e-mail: Elzbieta.Swidzinska@winkelmann-automotive.com Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. www.winkelmann-group.de

25 kwietnia 2016 godz. 14:35
Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie. Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: Pracownik Obsługi Maszyn Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy? -obsługa maszyn produkcyjnych, m.in. tokarek, pras, robotów, maszyn sterowanych numerycznie, -zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości według wymagań klienta , -wykonanie norm produkcyjnych, -montaż podzespołów według instrukcji pracy, -kontrola jakości. Oczekiwania wobec Kandydatów: -znajomość rysunku technicznego, -znajomość przyrządów pomiarowych, suwmiarki, -dyspozycyjność do pracy na III zmiany, -uczciwość, rzetelność, pracowitość. W zamian oferujemy: -stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia, -perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych, -ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami, -skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe, -możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki, -możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, -świadczenia z ZFŚS, -dofinansowaną stołówkę posiłkową, -imprezy integracyjne, -roczne rozmowy pracownicze. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o. o. ul. Jaworzyńska 277 59-220 Legnica e-mail: Elzbieta.Swidzinska@winkelmann-automotive.com Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. www.winkelmann-group.de

25 kwietnia 2016 godz. 14:34
Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie. Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: Elektromechanik – Utrzymanie Ruchu Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy? -Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, -Naprawy, konserwacje maszyn produkcyjnych, -Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki i mechaniki, -Usprawnienia i optymalizacja pracy maszyn produkcyjnych, -Analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej. Oczekiwania wobec Kandydatów: -Wykształcenie elektromechaniczne, elektrotechniczne, mechaniczne, -Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej, -Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych – co najmniej do 1 kV, -Samodzielność i dokładność, zdolności manualne będą atutem, -Gotowość pracy w systemie trzy zmianowym: pon – sb. W zamian oferujemy: -stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia, -perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych, -ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami, -skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe, -możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki, -możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, -świadczenia z ZFŚS, -dofinansowaną stołówkę posiłkową, -imprezy integracyjne, -roczne rozmowy pracownicze. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o. o. ul. Jaworzyńska 277 59-220 Legnica e-mail: Elzbieta.Swidzinska@winkelmann-automotive.com Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. www.winkelmann-group.de

25 kwietnia 2016 godz. 14:33
Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej. Największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1300 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie. Sektor automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko: Automatyk – Utrzymanie Ruchu Jaki zakres obowiązków i odpowiedzialności proponujemy? -Zapewnienie utrzymania sprawności maszyn i urządzeń technicznych, -Diagnozowanie usterek układów automatycznych i usuwanie bieżących awarii, -Obsługę, programowanie, diagnozowanie, korektowanie ustawień sterowników Siemens S7, -Wykonywanie instalacji, testów i kalibracji maszyn, -Usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki. Oczekiwania wobec Kandydatów: -Wykształcenie techniczne, elektryk, automatyk, mechatronik, -Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane, -Znajomość systemów automatyki przemysłowej (falowniki, serwonapędy), pneumatyki, hydrauliki -Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej, -Znajomość układów sterowania PLC oraz Siemens S7, -Uprawnienia SEP 1 KV, -Samodzielność, dokładność i systematyczność, zdolność analitycznego myślenia, -Gotowość pracy w systemie trzy zmianowym. W zamian oferujemy: -stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagrodzenia, -perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych, -ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami, -skuteczne szkolenia wdrożeniowe i doszkalające kompetencje stanowiskowe, -możliwość używania języków obcych – dofinansowanie do nauki, -możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym, -świadczenia z ZFŚS, -dofinansowaną stołówkę posiłkową, -imprezy integracyjne, -roczne rozmowy pracownicze. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: Dział Personalny WINKELMANN Sp. z o. o. ul. Jaworzyńska 277 59-220 Legnica e-mail: Elzbieta.Swidzinska@winkelmann-automotive.com Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. www.winkelmann-group.de

25 kwietnia 2016 godz. 14:11

25 kwietnia 2016 godz. 14:04

25 kwietnia 2016 godz. 13:47

25 kwietnia 2016 godz. 13:03

25 kwietnia 2016 godz. 08:40

25 kwietnia 2016 godz. 08:29

24 kwietnia 2016 godz. 20:23

24 kwietnia 2016 godz. 14:13

24 kwietnia 2016 godz. 09:23

23 kwietnia 2016 godz. 19:35

23 kwietnia 2016 godz. 17:35

23 kwietnia 2016 godz. 13:59

22 kwietnia 2016 godz. 14:08

22 kwietnia 2016 godz. 13:14

22 kwietnia 2016 godz. 11:17

22 kwietnia 2016 godz. 10:37

22 kwietnia 2016 godz. 09:07

21 kwietnia 2016 godz. 20:04
ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób niesamodzielnych w Polsce i w Niemczech. Zapewniamy bezpieczne zatrudnienie, kierując pracowników jedynie do sprawdzonych i pewnych miejsc pracy. Starannie dobieramy personel opiekuńczy, dzięki któremu nasi podopieczni otrzymują wsparcie i fachową pomoc w codziennych czynnościach. Poszukujemy osób na stanowisko: OPIEKUN(KA) OSÓB STARSZYCH Miejsce pracy: Niemcy/ różne miejscowości/ domy prywatne Zapewniamy: - legalne i bezpieczne zatrudnienie, - atrakcyjne wynagrodzenie (nawet do 1350 euro), - sprawdzone i pewne miejsca pracy, - pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, - ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań opiekuna, - stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów, - organizację podróży, - zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, - narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe). Opis pracy: - sprawowanie podstawowej opieki oraz wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach, - proste prace domowe, - dotrzymywanie towarzystwa i aktywizacja podopiecznego. Wymagania: - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku. Kontakt: Niezależny Przedstawiciel ATERIMA MED, nr tel.723-911-521

21 kwietnia 2016 godz. 16:22
AQUAWIR Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi w zakresie najmu bez butlowych dystrybutorów wody pitnej. Plan rozwoju naszej firmy wymaga wzmocnienia naszego zespołu. W tym celu poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista d/s sprzedaży – Przedstawiciel handlowy. Praca polega na sprzedaży B2B usług firmy AQUAWIR, tworzeniu bazy kontrahentów. Miejsce wykonywania pracy Lubin, Legnica i okolice woj. dolnośląskie. Praca w terenie, wymagany jest bezpośredni kontakt z Kontrahentami. OD NASZEGO PRACOWNIKA OCZEKUJEMY : Wykształcenie min średnie Prawo jazdy kat. B Podstawowa umiejętność obsługi komputera Zdolności sprzedażowe – doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela handlowego Mile widziane doświadczenie w branży dystrybucji wody pitnej. OFERUJEMY: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Stałe atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie prowizje ( 3-5 tyś. netto /m-c ) Własny styl wykonywania powierzonych zadań Ruchomy, nienormowany czas pracy Samochód firmowy , telefon oraz laptop. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV z aktualną fotografią oraz listu motywacyjnego na adres biuro@aquawir.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

21 kwietnia 2016 godz. 14:51

21 kwietnia 2016 godz. 12:31
POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to blisko 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Jesteśmy ulubionym miejscem zakupów milionów Polaków. Miesięcznie odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Obecnie jesteśmy pracodawcą dającym zatrudnienie ponad 7.100 osobom. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: KASJER - SPRZEDAWCA Zadania: • obsługa Klienta na sali sprzedaży, • obsługa kasy fiskalnej, • dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów, • prace porządkowe. Wymagania: • wykształcenia minimum zawodowego, • dyspozycyjności związanej z pracą w systemie dwuzmianowym, • doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem, • ważnych badań sanitarnych. Oferujemy: • stabilną pracę, • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, • premie, • jasno określone wymagania. Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji jest firma POLOmarket Sp. z o.o., z siedzibą w Giebni 20, 88-170 Pakość. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu

21 kwietnia 2016 godz. 10:39

21 kwietnia 2016 godz. 08:36

21 kwietnia 2016 godz. 08:30

21 kwietnia 2016 godz. 07:04

21 kwietnia 2016 godz. 06:35

20 kwietnia 2016 godz. 21:38

20 kwietnia 2016 godz. 17:43

20 kwietnia 2016 godz. 13:39

20 kwietnia 2016 godz. 12:20
Media Expert to największa sieć elektromarketów RTV, AGD, IT i multimediów w Polsce – poprzez 360 elektromarketów jesteśmy obecni w niemal 300 miastach na terenie całego kraju. Sieć zatrudnia ok. 6 tys. pracowników. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Doradca klienta - sprzedawca Dział: Rekreacja Miejsce pracy: Lubina Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów Poszukujemy osób które: - chcą się rozwijać i poznawać techniki sprzedaży (gwarantujemy początkowe szkolenie) - uwielbiają rozmawiać z ludźmi i obsługa Klienta to będzie przyjemność - nie boją się podejmować drobnych prac naprawczych - nigdy nie były karane Oferujemy: - umowę o pracę na pełen etat - atrakcyjne wynagrodzenie - benefit w postaci karty multisport Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE – PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”. Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”

20 kwietnia 2016 godz. 11:13

20 kwietnia 2016 godz. 07:14

19 kwietnia 2016 godz. 22:57

19 kwietnia 2016 godz. 18:59

19 kwietnia 2016 godz. 17:14
W związku z szeroką ekspansją proponujemy zatrudnienie na stanowisku: REFERENT DS. INWENTARYZACJI Miejsce pracy: Polkowice Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - wykonywanie inwentaryzacji towaru w salonach sprzedaży, zgodnie z obowiązującymi procedurami, - terminową i rzetelną realizację zadań, - przestrzeganie regulaminów oraz przepisów wewnętrznych. Od Kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań: - znajomość języka angielskiego, bądź niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację, - gotowość do wyjazdów służbowych - wyjazd w poniedziałek, powrót w piątek, - doświadczenie w wykonywaniu inwentaryzacji będzie dodatkowym atutem, - zaangażowanie, uczciwość, dobra organizacja, - umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w dobrze zorganizowanej firmie o wysokich standardach i zdefiniowanych procedurach, - możliwość dalszego rozwoju zawodowego, - zniżki na zakupy w salonach firmowych CCC S.A., - możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego, - uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy. Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz rekrutacyjny umieszczony pod linkiem: https://system.ccc.eu/pr/pr_pub_lp.asp?v=&ip=21&at=1 Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

19 kwietnia 2016 godz. 17:11
W związku z szeroką ekspansją proponujemy zatrudnienie na stanowisku: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Polkowice Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - rozładunek i załadunek kontenerów, kompletację towarów pod wysyłkę, - odpowiadanie za terminową i rzetelną realizację zadań, - przeciwdziałanie przestojom, zahamowaniu i spiętrzeniom pracy, - skuteczną współpracę z pracownikami innych działów, - utrzymywanie magazynu w porządku i czystości, - dokładną znajomość procedur zachodzących w procesach magazynowych, - przestrzeganie regulaminów oraz przepisów wewnętrznych, - eliminowanie zagrożeń i nieprawidłowości związanych z bezpieczeństwem pracy. Od Kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań: - wykształcenie – min. zawodowe, - uprawnienia na wózki jezdniowe (mile widziane), - znajomość gospodarki magazynowej będzie dodatkowym atutem, - zaangażowanie i uczciwość. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w dobrze zorganizowanej firmie o wysokich standardach i zdefiniowanych procedurach, - system pracy – 3 zmianowy (6-14, 14-22, 22-6), - możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego, - możliwość dalszego rozwoju zawodowego, - zniżki na zakupy w salonach firmowych CCC S.A., - uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy. Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz rekrutacyjny umieszczony pod linkiem: https://system.ccc.eu/pr/pr_pub_lp.asp?v=&ip=22&at=1 Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

19 kwietnia 2016 godz. 16:22

19 kwietnia 2016 godz. 16:20

19 kwietnia 2016 godz. 15:47

19 kwietnia 2016 godz. 14:33

19 kwietnia 2016 godz. 11:38
Firma TopArt Jewelry jest liderem w zakresie tworzenie i sprzedaży biżuterii artystycznej w Polsce. Nasze wyroby są jedyne i niepowtarzalne, wykonywane są indywidualnie- ręcznie od podstaw. Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju naszej firmy. Aktualnie poszukujemy kandydatek na nasze stoisko firmowe w prestiżowym Centrum Handlowym Cuprum Arena w Lubinie. Twoim zadaniem będzie tworzenie i sprzedaż biżuterii oraz dbanie o jak najlepszą obsługę naszych klientów. Poszukujemy kandydatek od których oczekujemy: - kreatywności, - komunikatywności, - samodyscypliny, - zdolności manualnych,, - dyspozycyjności - (minimum 3-5 dni w tygodniu) - mile widziany status osoby uczącej się, - mile widziana umiejętność tworzenia biżuterii, - mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta. Oferujemy: - pełen cykl szkoleń przygotowujących do pracy - możliwość indywidualnego dopasowania godzin pracy - przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole - wynagrodzenie 7,5 - 10,5 zł/h netto na podstawie umowy zlecenie - 100 – 120 godzin pracy w miesiącu Rozpatrywane będą TYLKO CV ze zdjęciem oraz klauzulą : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)" Aplikować prosimy wysyłając swoje CV wraz ze zdjęciem na adres : topart.cuprum@wp.pl w tytule wpisując PRACA - CUPRUM W TREŚCI MAILA / WIADOMOŚCI PROSIMY O INFORMACJĘ DOTYCZĄCĄ PAŃSTWA DYSPOZYCYJNOŚCI - PRACUJEMY W SYSTEMIE 9:30 - 21 OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI http://www.topartbizuteria.pl www.facebook.com/topartbizuteria

19 kwietnia 2016 godz. 11:15
Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Księgowa/ Księgowy NR REF. S/99/16 Miejsce pracy: Lubin Obowiązki na stanowisku pracy: - umiejętność prowadzenia spraw płacowych i kadrowych, - księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych zgodnie z obowiązującymi przepisami; - uzgadnianie sald należności i zobowiązań; - kontrola poprawności dokumentów; - tworzenie raportów księgowych; Wymagania: - doświadczenia w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku; - wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego – finanse, rachunkowość; - dobrej znajomości zasad rachunkowości; - dobrej znajomości pakietu Office ( Word i Excel); - samodzielności, dyspozycyjności, terminowości i nastawienia na realizację wyznaczonych zadań. Oferujemy: - umowę o pracę, - pracę w przyjaznej atmosferze, - możliwość rozwoju. Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.” Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Galeria Cuprum Arena (III poziom) ul. Sikorskiego 20 59-300 Lubin

19 kwietnia 2016 godz. 10:23
Martes Sport Sp. z o.o Jesteśmy producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz sprzętu sportowego. Dysponujemy szeroką gamą produktów najwyższej jakości dla różnych dziedzin aktywności fizycznej. Trekking, sporty zimowe, pływanie, rower to jedne z wielu dyscyplin, dla których technologie, stosowane w naszych produktach są w stanie zapewnić duży komfort i bezpieczeństwo. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kasjer/Sprzedawca Kogo szukamy? •osób zaangażowanych, zmotywowanych i lubiących zespołową pracę Wymagania: •Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy) •Komunikatywność Chęć uczenia się •Doświadczenie w branży sportowej lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: •Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku •Interesującą i samodzielną pracę w młodym zespole •Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń •Motywacyjny system wynagrodzeń oraz umowę o pracę na pełen etat. CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres mailowy, bądź osobiście w Naszym Sklepie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

19 kwietnia 2016 godz. 09:46

18 kwietnia 2016 godz. 21:59

18 kwietnia 2016 godz. 19:58

18 kwietnia 2016 godz. 19:56

18 kwietnia 2016 godz. 18:08

18 kwietnia 2016 godz. 13:03

18 kwietnia 2016 godz. 08:26

18 kwietnia 2016 godz. 08:13

18 kwietnia 2016 godz. 07:56

18 kwietnia 2016 godz. 06:27

17 kwietnia 2016 godz. 21:46

17 kwietnia 2016 godz. 21:26

17 kwietnia 2016 godz. 20:48


Szukaj ogłoszeń
Dodaj ogłoszenie

Musisz być zalogowany aby móc dodawać ogłoszenia

Nick:
Hasło:


..
zwiększ kontrast dla osób słabowidzących