Obnażający się mężczyzna w centrum miasta. Lubinianka ostrzega

Na obnażającego się mężczyznę trafiła ostatnio w centrum miasta jedna z lubinianek. – Napiszcie o tym post, niech kobiety i dzieci z okolicy wiedzą, że i w centrum można się natknąć na zboczeńca – napisała do naszej redakcji pani Hanna.

Zdjęcie ilustracyjne

Kobieta widziała ekshibicjonistę przy wyjeździe z ulicy Kazimierza Wielkiego, nieopodal przystanku autobusowego Skłodowskiej – Szkoła.

– Siwy facet w niebieskiej kurtce, lat około 55-60 – opisuje mężczyznę lubinianka. – Obnażał się, ale jechałam autem, więc nie wiadomo, co mogłoby się wydarzyć, gdybym przechodziła pieszo obok niego – dodaje.

Pani Hanna nie zgłosiła sprawy na policję, ponieważ uważa, że niewiele by to dało. Woli przestrzec innych mieszkańców za naszym pośrednictwem.

– W ostatnim czasie nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia tego typu – mówi aspirant sztabowy Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji, jednocześnie dodając, że w takich przypadkach trzeba zachować ostrożność, bo nigdy nie wiadomo, czy taki człowiek chce nam zrobić krzywdę, czy tylko sprawia mu przyjemność samo obnażanie.

Jak przyznaje policja, każda tego typu sprawa jest inna. Jednak gdy już natkniemy się na taką osobę, przede wszystkim powinniśmy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nie należy robić nic, co mogłoby takiego mężczyznę zdenerwować. Najlepiej zobaczyć, czy nie ma wokół nas innych ludzi, którzy mogliby pomóc lub przejść na drugą stronę ulicy i od razu zadzwonić na policję.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

14 komentarzy do "Obnażający się mężczyzna w centrum miasta. Lubinianka ostrzega"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
WSZ
Gość
WSZ
25 dni 8 godzin temu

” Obnażał się, ale jechałam autem, więc nie wiadomo, co mogłoby się wydarzyć, gdybym przechodziła pieszo obok niego – dodaje” Zabrzmiało jakby Pani żałowała że nie szła pieszo, bo co to by było?

HENIUŚ
Gość
HENIUŚ
27 dni 2 godzin temu

Mnie zaczepiły niedawno w okolicach byłego dworca PKP dwie małolaty i zaproponowały zrobienie loda za dwie dychy.. Chociaż cena była promocyjna uciekłem. Mam 7 dych. na grzbiecie.

Gość w dom
Gość
Gość w dom
28 dni 10 godzin temu

A gdzie się baba patrzy? Jak auto prowadzi to na drogę a nie za gołymi chłopami się ogląda

Farmazon
Gość
Farmazon
28 dni 12 godzin temu

Cyt: Siwy facet w niebieskiej kurtce, lat około 55-60… koniec cytatu. Cholerka, to wypisz wymaluj ja! Co się babo przyczepiłaś, to już nie można sobie wora skrobnąć bo baba ma skojarzenia….musi być wyposzczona jak pustelnik!

WWW.
Gość
WWW.
28 dni 13 godzin temu

Oj żeby nie trafił na mnie bo przeżyje niezapomniane chwile

Stefan
Gość
Stefan
28 dni 14 godzin temu

Zaraz zboczeniec ! Nacisneło chłopa z moczem i tyle ! Prostata ?

Poooo
Gość
Poooo
28 dni 16 godzin temu

Pani chyba kłamie żeby poklask był. Za niezgloszenie sprawy na policje karny k….. S.

Kościelny Kutafon
Gość
Kościelny Kutafon
28 dni 23 godzin temu

W owym dniu rzuci człowiek kretom i nietoperzom swoje bałwany srebrne i swoje bałwany złote, które sobie zrobił, aby im się kłaniać.

Piti
Gość
Piti
29 dni 2 godzin temu

A od kiedy już nie można robić dzieciom zdjęć? WTF?

Farmazon
Gość
Farmazon
28 dni 12 godzin temu

Piti, masz problemy z głową? Czekam ze swoim dzieciakiem dzisiaj w godzinach 12-13 koło szkoły numer 1, okolice pałacu ślubów, przyjdź aby zrobić zdjęcie a dowiesz się wszystkiego w interesującym ciebie temacie, tekst będzie prosty, rzeczowy i zrozumiały a zarazem bardzo skuteczny…. przyrzekam.

Kkk
Gość
Kkk
29 dni 2 godzin temu

A dzisiaj jakis facet robil zdjecia dzieciom na basenie

mars
Gość
mars
29 dni 2 godzin temu

Pani pewnie z nowoczesnej byla

Bogat
Gość
Bogat
29 dni 3 godzin temu

Od razu ekshibicjonista. Może potknął się na dziurawym chodniku i sam wypadł.

Andrzej
Gość
Andrzej
29 dni 5 godzin temu

E pewnie jakis polityk chce zwrócic na siebie uwage

wpDiscuz