Obnażający się mężczyzna w centrum miasta. Lubinianka ostrzega

Na obnażającego się mężczyznę trafiła ostatnio w centrum miasta jedna z lubinianek. – Napiszcie o tym post, niech kobiety i dzieci z okolicy wiedzą, że i w centrum można się natknąć na zboczeńca – napisała do naszej redakcji pani Hanna.

Zdjęcie ilustracyjne

Kobieta widziała ekshibicjonistę przy wyjeździe z ulicy Kazimierza Wielkiego, nieopodal przystanku autobusowego Skłodowskiej – Szkoła.

– Siwy facet w niebieskiej kurtce, lat około 55-60 – opisuje mężczyznę lubinianka. – Obnażał się, ale jechałam autem, więc nie wiadomo, co mogłoby się wydarzyć, gdybym przechodziła pieszo obok niego – dodaje.

Pani Hanna nie zgłosiła sprawy na policję, ponieważ uważa, że niewiele by to dało. Woli przestrzec innych mieszkańców za naszym pośrednictwem.

– W ostatnim czasie nie otrzymaliśmy żadnego zgłoszenia tego typu – mówi aspirant sztabowy Sylwia Serafin, oficer prasowy lubińskiej policji, jednocześnie dodając, że w takich przypadkach trzeba zachować ostrożność, bo nigdy nie wiadomo, czy taki człowiek chce nam zrobić krzywdę, czy tylko sprawia mu przyjemność samo obnażanie.

Jak przyznaje policja, każda tego typu sprawa jest inna. Jednak gdy już natkniemy się na taką osobę, przede wszystkim powinniśmy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nie należy robić nic, co mogłoby takiego mężczyznę zdenerwować. Najlepiej zobaczyć, czy nie ma wokół nas innych ludzi, którzy mogliby pomóc lub przejść na drugą stronę ulicy i od razu zadzwonić na policję.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
WSZ
WSZ
6 miesięcy 29 dni temu

” Obnażał się, ale jechałam autem, więc nie wiadomo, co mogłoby się wydarzyć, gdybym przechodziła pieszo obok niego – dodaje” Zabrzmiało jakby Pani żałowała że nie szła pieszo, bo co to by było?

HENIUŚ
HENIUŚ
7 miesięcy 10 godzin temu

Mnie zaczepiły niedawno w okolicach byłego dworca PKP dwie małolaty i zaproponowały zrobienie loda za dwie dychy.. Chociaż cena była promocyjna uciekłem. Mam 7 dych. na grzbiecie.

Gość w dom
Gość w dom
7 miesięcy 1 dzień temu

A gdzie się baba patrzy? Jak auto prowadzi to na drogę a nie za gołymi chłopami się ogląda

Farmazon
Farmazon
7 miesięcy 1 dzień temu

Cyt: Siwy facet w niebieskiej kurtce, lat około 55-60… koniec cytatu. Cholerka, to wypisz wymaluj ja! Co się babo przyczepiłaś, to już nie można sobie wora skrobnąć bo baba ma skojarzenia….musi być wyposzczona jak pustelnik!

WWW.
WWW.
7 miesięcy 1 dzień temu

Oj żeby nie trafił na mnie bo przeżyje niezapomniane chwile

Stefan
Stefan
7 miesięcy 1 dzień temu

Zaraz zboczeniec ! Nacisneło chłopa z moczem i tyle ! Prostata ?

Poooo
Poooo
7 miesięcy 2 dni temu

Pani chyba kłamie żeby poklask był. Za niezgloszenie sprawy na policje karny k….. S.

Kościelny Kutafon
Kościelny Kutafon
7 miesięcy 2 dni temu

W owym dniu rzuci człowiek kretom i nietoperzom swoje bałwany srebrne i swoje bałwany złote, które sobie zrobił, aby im się kłaniać.

Piti
Piti
7 miesięcy 2 dni temu

A od kiedy już nie można robić dzieciom zdjęć? WTF?

Farmazon
Farmazon
7 miesięcy 1 dzień temu

Piti, masz problemy z głową? Czekam ze swoim dzieciakiem dzisiaj w godzinach 12-13 koło szkoły numer 1, okolice pałacu ślubów, przyjdź aby zrobić zdjęcie a dowiesz się wszystkiego w interesującym ciebie temacie, tekst będzie prosty, rzeczowy i zrozumiały a zarazem bardzo skuteczny…. przyrzekam.

Kkk
Kkk
7 miesięcy 2 dni temu

A dzisiaj jakis facet robil zdjecia dzieciom na basenie

mars
mars
7 miesięcy 2 dni temu

Pani pewnie z nowoczesnej byla

Bogat
Bogat
7 miesięcy 2 dni temu

Od razu ekshibicjonista. Może potknął się na dziurawym chodniku i sam wypadł.

Andrzej
Andrzej
7 miesięcy 2 dni temu

E pewnie jakis polityk chce zwrócic na siebie uwage

wpDiscuz