Nowy „Hellboy” już w kinie

64

Kultowy superbohater z piekła rodem powraca w zupełnie nowej, bardziej mrocznej i niegrzecznej odsłonie. „Hellboy” – bo o nim mowa, już od dziś (12 kwietnia) gości na ekranach lubińskiego kina Helios.

„Hellboy” z Davidem Harbourem i Millą Jovovich w rolach głównych to film stworzony na podstawie komiksów Mike’a Mignoli. Sam reżyser – Neil Marshall zapewnia, że jest to mroczne i krwawe dzieło z elementami horroru.

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców.

Film można już od dzisiaj obejrzeć w lubińskim kinie Helios. Szczegóły dostępne są na stronie: www.helios.pl/hellboy.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość