Niedzielny poranek z Maszą

3

Już w niedzielę, 10 marca, w lubińskim kinie Helios królować będzie Masza – bohaterka bajek dla najmłodszych.

To będzie już czwarte spotkanie z Bajeczkami Maszy w cyklu Filmowe Poranki w Heliosie. 10 marca o godzinie 10.30 zaprezentowane zostaną odcinki: „Ponura historia o dziewczynce, która bała się zwierząt”, „Przerażająca historia o babci i wnuczku”, „Legendarna historia o żalu z powodu historycznego błędu”, „Ali Baba”, „Kopciuszek”, „Kalif” i „Ziarenko grochu”.

Znana z serialu „Masza i Niedźwiedź” sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia znane bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku.

Projekcję bajek, jak zwykle poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Właśnie z myślą o małych kinomanach dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali pozostawione są przyciemnione światła (panuje półmrok).

Kolejny Filmowy Poranek w lubińskim Heliosie odbędzie się 24 marca o godzinie 10.30. Szczegóły można znaleźć na www.helios.pl.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość