Niedzielny poranek z Florką

Niedzielne przedpołudnie w lubińskim kinie Helios przygotowane zostało z myślą o najmłodszych kinomanach. 15 października będzie można obejrzeć filmy z cyklu „Pamiętniki Florki”, ale także wziąć udział w różnych zabawach i konkursach.

Filmowe Poranki w kinie Helios to już tradycja. Tym razem, 15 października o godzinie 10.30 pokazanych zostanie pięć odcinków filmu animowanego „Pamiętniki Florki”: „Wiatr”, „Przedszkole”, „Przyjaciel”, „Kakao” i „Torba”.

Animacja pokazuje świat z perspektywy kilkuletniej Florentyny, która jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych, więc sprawdza wszystko sama i dochodzi do własnych wniosków – nie zawsze słusznych, ale za każdym razem odkrywczych.

Projekcję bajek jak zwykle poprzedzą atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10.30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Właśnie z myślą o małych kinomanach dźwięk filmu jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali pozostawione są przyciemnione światła (panuje półmrok).

Kolejny Filmowy Poranek w lubińskim Heliosie odbędzie się 29 października. Szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć na www.helios.pl.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz