Napadli z nożem na parę przechodniów

Przylesie, 2 listopada, 2 w nocy. Para przechodniów zostaje napadnięta przez trójkę agresorów. Grozili, pobili i straszyli nożem. Trójka napastników jest już w rękach policji.

Zdjęcie ilustracyjne

W nocy 2 listopada oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na osiedlu Przylesie pomiędzy grupą osób doszło do szarpaniny. Jedna z nich miała mieć nóż.

Do zdarzenia doszło pod klatką schodową jednego z bloków. Policjanci zobaczyli, że jeden z mężczyzn był bardzo pobudzony i wulgarny. Nie mitygował się nawet w obecności funkcjonariuszy.

Jak ustalili policjanci, na 31-letnią kobietę i jej partnera napadły trzy osoby. Zaczęło się od wyzwisk, potem doszło do szarpaniny, by na końcu jeden z agresorów wyciągnął nóż i zaczął nim grozić mężczyźnie.

Cała trójka agresorów jest już w rękach policji. To dwie kobiety w wieku 18 i 32 lat oraz 30-letni mężczyzna. 

– Wszyscy usłyszeli już zarzuty, teraz zajmie się nimi sąd. Kobietom grozi do trzech lat pozbawienia wolności za pobicie, natomiast mężczyzna będzie odpowiadać za groźby karalne, za co grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności – tłumaczy aspirant sztabowy Sylwia Serafin, rzecznik prasowy lubińskiej komendy.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz