Moneta: Chcę dać sporo korzyści zespołowi

Lubinianie od kilku dni trenują na własnych obiektach. Wśród przygotowujących się do rundy wiosennej jest także dwóch nowych zawodników: Rafał Pietrzak i Łukasz Moneta, którzy do KGHM Zagłębia dołączyli na zasadzie wypożyczenia.

– Na pewno jestem pozytywnie nastawiony, choć wiadomo pierwsze dni zawsze są ciężkie, bo testy i okres przygotowawczy ale tak jak mówię jestem pozytywnie nastawiony, bo ten głód piłki jest cały czas. – mówił Rafał Pietrzak, który do KGHM Zagłębia Lubin wypożyczony został z Wisły Kraków.

Podobne zdanie o nowym zespole ma również inny zawodnik, który wiosną będzie reprezentował barwy „Miedziowych”. Łukasz Moneta do Lubina trafił z Legii Warszawa na zasadzie rocznego wypożyczenia. – Zawsze jak tu przyjeżdżałem to widziałem, że klub jest bardzo dobrze poukładany. O akademii też dużo słyszałem i teraz mogę się przekonać na własnej skórze, że tych boisk jest tutaj naprawdę dużo. – dodawał nowy skrzydłowy KGHM Zagłębia.

Nowi zawodnicy nie mogą w żadnym wypadku czuć się obco w szatni, ponieważ z większością podopiecznych Mariusza Lewandowskiego mieli już okazję współpracować. Zarówno Rafał Pietrzak jak i Łukasz Moneta podkreślają, że KGHM Zagłębie to idealny klub do kontynuowania swojej kariery. – Ostatnie pół roku nie było udane w moim wykonaniu, także liczę na to, że teraz ta karta się obróci na moją korzyść i będę dawał sporo korzyści zespołowi. – dodaje Moneta.

 

Pierwszy mecz w rundzie wiosennej KGHM Zagłębie rozegra 9 lutego. W Lubinie podopieczni Mariusza Lewandowskiego będą podejmować Legię Warszawa. – Do tego meczu jest gdzieś jeszcze miesiąc czasu i ja teraz skupiam się tylko na ciężkiej pracy i co będzie za miesiąc w pierwszej kolejce to zobaczymy. – kończy Łukasz Moneta.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Wielkie Zagłębie Lubin !!!
Wielkie Zagłębie Lubin !!!
10 miesięcy 29 dni temu

WALCZYĆ TRENOWAĆ ZAGŁĘBIE MUSI PANOWAĆ !!!

wpDiscuz