Mój przyjaciel miś

2

Dzień 25 listopada uznawany jest za Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w Szkole Podstawowej nr 14 w Lubinie odbył się Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem „Mój przyjaciel miś”, w którym udział wzięli wychowankowie świetlic szkolnych z kilkunastu szkół.

Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi.

Jury po długiej naradzie nagrodziło kilka z nich. Nagrody otrzymali: Zuzanna Muczyńska z SP im. Orła Białego w Raszówce, Oliwia Rozmus z SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Adam Olkowicz z Salezjańskiej SP im. Św. Dominika Savio, Mariusz Gronik z SP nr 12, Natalia Kuraś i Mohammed Ali Hussein Adam z SP nr 14 w Lubinie.

Natomiast wyróżnienia dostali: Patrycja Wardęga z SP nr 1, Ewa Szafrańska z SP nr 7, Miłosz Hałuszczak z SP nr 9, Emilia Kowalska i Julia Ilnicka z SP nr 3 oraz Aleksander Tetera, Amelia Kaczor, Franciszek Michalak, Wiktor Klimek z SP nr 14 w Lubinie.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział i wykonanie przepięknych prac, natomiast nauczycielom za sprawowanie opieki artystycznej podczas ich powstawania.

AUTOR i FOT. SP nr 14 w Lubinie

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość