Młodzieżówki do boju!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kraina Łęgów Odrzańskich zaprasza do udziału w spotkaniu organizacje zajmujące się edukacją i wychowaniem młodzieży w wieku od 10 do 18 lat. Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do opiekunów drużyn Ochotniczej Straży Pożarnej i Związku Harcerstwa Polskiego z obszaru działania Krainy Łęgów Odrzańskich. Celem spotkania jest zaplanowanie współpracy na rok 2018.

Zdjęcie ilustracyjne

Jak informuje stowarzyszenie, w przyszłym roku planowane jest zorganizowanie wspólnego wydarzenia o charakterze integracyjnym i edukacyjnym, nakierowanym na długotrwałą współpracę w obszarze młodzieży.

Plan spotkania: prezentacja remizy OSP w Ścinawie, przedstawienie działalności poszczególnych młodzieżówek, omówienie głównych problemów związanych z prowadzeniem drużyn młodzieżowych, przedstawienie i omówienie propozycji wspólnego wydarzenia w 2018r.

Przedstawiciele drużyn powinni wcześniej przygotować krótkie relacje z działalności z młodzieżą, zawierające następujące informacje: nazwę, teren działania, ilość członków w drużynie, ilość opiekunów, maksymalnie trzy najważniejsze działania w roku, jedno najatrakcyjniejsze działanie dla młodzieży i ilość zbiórek w roku. Maksymalny czas prezentacji 5 min. Forma dowolna może być prezentacja multimedialna.

Spotkanie odbędzie się 15 listopada o godzinie 16.00 w remizie OSP w Ścinawie (ul. Mickiewicza 37).

Wcześniej trzeba zgłosić swoje uczestnictwo u Rafała Plezi – tel 512 314 088 lub email: rafalplezia@gmail.com.

Przypominamy, że obszar działania KŁO to gminy: Miękinia, Środa Śląska, Malczyce, Brzeg Dolny, Wołów, Wińsko, Jemielno, Prochowice, Ścinawa, Rudna, Pęcław, Głogów i Niechlów.

Źródło: http://www.lgdodra.pl/

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz