Młodzicy „Sokoła” na podium Mistrzostw Dolnego Śląska

164

W Legnicy odbyły się Mistrzostwa Województwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W imprezie tej udany start odnotowali zawodnicy „Sokoła” Lubin.

Karol Garbaczewski wywalczył srebrny medal w skoku w dal z wynikiem 574, Arkadiusz Daniel założył na szyję brązowy medal zdobywając go w biegu na 100 metrów (12,07), a także zajął IV miejsce w skoku w dal (530). Jędrzej Majewski zajął IV miejsce w biegu na 300 metrów (39,92), Aleksandra Karamon uplasował się na IV miejscu w biegu na 600 metrów (1:49,51), natomiast ich koleżanki również zakończyły start z dobrym rezultatem, i tak: Zuzanna Wiśniowska zajęła V miejsce w biegu na 1000 metrów (3:38,0), Jagoda Bogucka uplasowałą się na X miejscu w biegu na 600 metrów (2:19,36), a Wiktoria Knull zakończyła zawody na XVIII miejscu w biegu na 300 metrów (47,49).