Młode „Lwy” w starciu z WKK Wrocław

197

Nie był to łatwy mecz dla podopiecznych Szymona Pietraszka, ale młodzi koszykarze SMK Lubin często uprzykrzali życie wrocławianom pod ich koszem. Niemniej jednak w tym starciu lepsi okazali się zawodnicy WKK, którzy pokonali lubińskie „Lwy” 39:106.

Na parkiecie sali gimnastycznej RCS przy ul. KEN, odbył się kolejny mecz w ramach Ligi Kadetów w kategorii U-15. Lubinianie podejmowali trzecią siłę rozgrywek, WKK Wrocław. SMK rywalizowało z ekipą ze stolicy Dolnego Śląska bardzo ambitnie, często doprowadzając do sytuacji, w której rywale musieli faulować miejscowych zawodników, aby zatrzymać szarże. Niestety dla SMK, nie wszystkie rzuty osobiste poszły po myśli gospodarzy, ale widać w ich grze zdecydowaną poprawę.

17.kolejka Ligi Kadetów U-15
SMK Lubin – WKK Wrocław 39:106 (1 kwarta: 9:16, 2 kwarta: 12:32, 3 kwarta: 9:21, 4 kwarta: 9:37)

SMK Lubin: Dawid Macowicz (13), Jakub Sławecki (11), Krzysztof Niebylski (6), Igor Czubak (3), Rafał Raś (2), Sebastian Ziółkowski (2), Maciej Fonał (1), Jakub Jamroży (1), Hubert Kwaśniewski, Bartłomiej Niedbała, Hubert Tarnawski.

WKK Wrocław: Adam Böttcher (29), Wojciech Koczapski (19), Jakub Galewski (15), Ignacy Prokop (13), Dominik Pyrda (10), Mateusz Nycz (9), Adam Domatowicz (6), Filip Kowalski (5), Michał Januszkiewicz.