Mikołaj w lubińskim zoo

W środę mikołajki, więc w różnych miejscach będzie można spotkać osoby w charakterystycznych czerwonych strojach i z białymi brodami. Święty Mikołaj pojawi się również w lubińskim zoo, w parku Wrocławskim.

– 6 grudnia między godziną 14 a 16 przy szopce pojawi się Święty Mikołaj, który będzie rozdawał dzieciom, a także i starszym prezenty – zapowiada Agata Bończak, dyrektor Centrum Edukacji Przyrodniczej, zapraszając jednocześnie na świąteczne warsztaty dla dzieci i rodziców.

Pierwsze zajęcia odbędą się już w piątek, 8 grudnia między godziną 15 a 17. Tematem będzie choinka dla ptaków. Każdy będzie mógł stworzyć własne ozdoby choinkowe z ptasich przysmaków.

W zajęciach może wziąć udział każdy, są one bezpłatne. Trzeba się jednak wcześniej zapisać, bo liczba miejsc jest ograniczona. Można to zrobić dzwoniąc pod numer 76 720 89 81 lub za pośrednictwem Facebooka. Tutaj też można znaleźć wszystkie szczegóły na temat świątecznych atrakcji szykowanych w parku Wrocławskim.

Kolejne zajęcia odbędą się 16 i 22 grudnia, również między godziną 15 a 17.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Izabela
Izabela
1 rok 5 dni temu

A może by tak Mikołaj wziął pod uwagę to, że niektórzy rodzice pracują do godziny 16.00 i nie zdążą przyjść do parku ze swoimi pociechami… jak zwykle wszystko w naszym mieście organizowane jest dla rodziców niepracujących… oni zawsze mają czas… Dlaczego Mikołaj nie może być np. od 17 – 18?

wpDiscuz