Miedziowi podejmą wicemistrza Polski

12 sierpnia o godzinie 18.00 na Stadionie Zagłębia, miedziowi kibice po raz kolejny będą mieli okazję wspierać swój zespól w walce o ligowe punkty. Tym razem przeciwnikiem ekipy Mariusza Lewandowskiego będzie Jagiellonia Białystok.

Jagiellonia do tej pory zanotowała dwa zwycięstwa i jedną porażkę, podobnie jak Zagłębie Lubin. Obecnie zespół Ireneusza Mamrota zajmuje czwarte miejsce. Ekipa z Białegostoku w ostatnim czasie dobrze spisuje się w eliminacjach Ligi Europy, a co do kadry, wzmocnili się ostatnio rozgrywającym ze Spartaka Suboticia Mile Savkoviciem. Wicemistrz Polski na pewno będzie niełatwym rywalem w niedzielnej konfrontacji, ale miedziowi wierzą w swoje umiejętności.

– Wierzę w to, że go wygramy. Będziemy ciężko pracować żeby jak najlepiej się przygotować i wygrać z Jagiellonią na własnym stadionie przed własną publicznością – mówi dla klubowej telewizji Alan Czerwiński.

Jak czytamy ma profili miedziowej ekipy, niedzielny mecz to także okazją do wspólnego uhonorowania pracy polskich, ale także amerykańskich żołnierzy, którzy pojawią się tego dnia na stadionie w ramach obchodów Święta Wojska Polskiego, które obchodzimy 15 sierpnia.

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Kamilek
Kamilek
4 miesięcy 19 godzin temu

Miasto precz z łapami od Naszego Wielkiego Zagłębia mineciarze cuchnący !!!

Jano
Jano
4 miesięcy 1 dzień temu

ODRA WÓDKA ZAGŁĘBIE !!!

R
R
4 miesięcy 1 dzień temu

Przyjedzie Baba Jaga i wsadzi kreciki do gara he he

Jano
Jano
4 miesięcy 1 dzień temu

Dziady

zl
zl
4 miesięcy 1 dzień temu

Wolność dla Klimy !!!

Zico
Zico
4 miesięcy 1 dzień temu

Widzę, że ekipa pana prezydenta dalej wojuje z wszystkimi? Gratulacje, rozliczymy was przy wyborach! „Stadion Górniczy nie spełnia wymogów licencyjnych, a rozgrywanie meczów na tym obiekcie zagraża zdrowiu zawodników. Właścicielem Stadionu Górniczego jest Starostwo Powiatowe, które nie kwapi się z modernizacją obiektu. Klub nie może podjąć się modernizacji bez wcześniejszej zgody Starostwa, które dysponuje nieruchomością w imieniu wojewody. W chwili obecnej sytuacja wydaje się patowa.
W tej sprawie próbowaliśmy też skontaktować się z przedstawicielami Starostwa Powiatowego w Lubinie, jednak nikt nie odebrał od nas telefonu, ani nie odpisał na e-mail.”

wpDiscuz