Miedziowe wicemistrzynie Polski

66

Przez dwa dni lubińskie rugbystki dawały z siebie wszystko na sopockiej plaży, gdzie wzięły udział w tamtejszym memoriale, a także debiutując podczas mistrzostw Polski. Miedziowe w dwóch przypadkach stanęły na drugim stopniu podium.

Nie odkryjemy Ameryki mówiąc, że nasze rugbystki jechały nad morze bardzo zmotywowane i żądne zwycięstwa. W końcu piaszczysty debiut musiał być zapamiętany na długo, ale nie tylko przez same lubinianki, ale także ich rywalki. Pierwszego dnia zmagań Miedziowe zajęły drugą lokatę podczas otwartego turnieju Sopot Beach Rugby 2017, poświęconego pamięci zmarłego rugbysty z Trójmiasta.

Jak przyznały lubinianki, te jakże zacne miejsce pozostawiło jednak wielki niedosyt. Drugiego dnia Miedziowe rozgrywały już mistrzostwa Polski. W finale lubinianki spotkały się z Biało-Zielonymi i uległy 8:4.

Relacja z pierwszego dnia zmagań: /znakomity-plazowy-debiut-rugbystek/