Miedziowa Szlachetna Paczka

Kolejny rok z rzędu Cuprum Lubin  ma wielką przyjemność wziąć udział w akcji Szlachetnej Paczki. Tak jak w ubiegłym sezonie będzie to dzieło wspólne ze Stowarzyszeniem Klubu Kibica Cuprum Lubin.

Z ogromną radością Miedziowi włączają się w przygotowania – zbiórkę funduszy, zakupy, wspólne pakowanie oraz wręczanie prezentów. Póki co wybrana została rodzina. – To dla nich znowu połączymy siły, by dobro miało większą moc rażenia – podkreślają siatkarze.

Potrzeby przyszłych obdarowywanych były dobrze znane siatkarzom i kibicom. Odbyli więc wspólne zakupy, a 5 grudnia o godz. 16.00 spotkają się wszyscy: drużyna Cuprum Lubin i Klub Kibica Cuprum Lubin w holu naszej meczowej hali RCS w Lubinie, by wspólnie spakować zakupione prezenty. W zeszłym roku była to bardzo przyjemna część akcji. W hali panowała wręcz rodzinna atmosfera. – To wspaniałe uczucie, kiedy można sprawić komuś radość, spełniając choć część jego marzeń – puentują siatkarze i ich kibice.

Tak wyglądał finał akcji Szlachetna Paczka w wykonaniu wyżej wspomnianego duetu w grudniu 2016 roku, okiem kamery Cuprum Lubin TV

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Ja
Ja
10 miesięcy 16 dni temu

Super dobrze że można komuś pomóc świetna inicjatywa że razem kibice i drużyna

wpDiscuz