Metraco Zagłębie zagra w międzynarodowym turnieju

Kolejne mecze kontrolne rozegrają piłkarki ręczne Matraco Zagłębia Lubin. Tym razem Miedziowe wezmą udział w międzynarodowym turnieju towarzyskim Police Summer Cup, organizowanym przez SPR Pogoń Szczecin.

W ramach turnieju rozegranych zostanie łącznie 6 spotkań. Pierwsze na parkiet wyjdą zawodniczki Metraco Zagłębia Lubin oraz aktualnego mistrza Ukrainy – Galiczanki Lwów, które o 10:00 zainaugurują turniej.

W pierwszym dniu imprezy rozegrane zostaną jeszcze 3 spotkania, o 12:00 szczecińska Pogoń zmierzy się z norweskim Skrim Kongsberg, po przerwie obiadowej Miedziowe zmierzą się z Norweżkami, a o 19:00 w ostatnim tego dnia meczu ekipa Nevena Hrupca sprawdzi formę Galiczanki Lwów. W sobotę finałowe spotkania, na początek starcie Norwegii z Ukrainą, a na zakończenie czeka nas mecz Pogoń Szczecin – Metraco Zagłębie Lubin.

Piątek (10.08.2018)

godz. 10:00 Metraco Zagłębie Lubin – Galiczanka Lwów

godz. 12:00 Skrim Kongsberg – SPR Pogoń Szczecin

godz. 17:00 Metraco Zagłębie Lubin – Skrim Kongsberg

godz. 19:00 SPR Pogoń Szczecin – Galiczanka Lwów

Sobota (11.08.2018)

godz. 10:00 Skrim Kongsberg – Galiczanka Lwów

godz. 12:00 SPR Pogoń Szczecin – Metraco Zagłębie Lubin

 

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Adrian
Adrian
5 miesięcy 8 dni temu

Do wszystkich poniżej zamknijcie okno nie będzie śmierdzieć na Przylesiu

Rafał z Żurawiej
Rafał z Żurawiej
5 miesięcy 9 dni temu

Tak na dworze trolluje że ku…mać !!! Mojej córce szczypią oczy i ma gorączkę żona wymiotuje w kiblu już chyba setny raz pies na spacer nie chce wyjść jak zakładam mu na szyję smycz to patrzy się na mnie jak bym jemu wymordował psią rodzinkę !!! Gorąc i syf w powietrzu taki jest kochany Nasz Lubin !!! Na wyborach tej ekipie rządzącej trzy razy NIE !!!

Usuńcie smród
Usuńcie smród
5 miesięcy 9 dni temu

Ktoś się zesrał i zrzygał przed wyborami, bo nowe lepsze nadchodzi. Tylko wszyscy na jesien na wybory, utrzemy nosa tym co lubią smród nad Lubinem. Namieszali z SMSem
I wogole panuje sraczka, sparingów w Lubinie niema co to wogole jest, a chłopy już drugi będą grać w sobotę.

Krzysztof Gibała
Krzysztof Gibała
5 miesięcy 9 dni temu

Czyli wychodzi na to że jedyne mecze przed sezonem nasze zawodniczki rozegrają we własnej hali to będzie upolityczniony memoriał Kruglińskiego bo jak ma inaczej jak i kiedy”Bezpartyjni”mają sobie zrobić kampanię ?! Wam dziewczyny są tylko do tego potrzebne i do niczego innego a suchoparki mowa o facetach cały czas coś grają u nas.Poza tym ludzie piszą ponownie o smrodzie nad Lubinem więc również dołączę się do tego apelu.

Haribo
Haribo
5 miesięcy 9 dni temu

Ale smrodek nad naszym Lubinem !!!

wpDiscuz