Metraco Zagłębie rozpoczyna meczowy maraton!

3

Już na początku nowego sezonu piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin czeka meczowy maraton. Miedziowe mecze ligowe przeplatać będą występami w europejskich pucharach. Na początek środowe (godz. 18:30) starcie z Arką Gdynia.

Hala RCS po raz drugi z rzędu gościć będzie zespół Arki. W niedzielę właśnie z tą drużyną bez problemów rozprawili się klubowi koledzy podopiecznych Bożeny Karkut. Tym razem czeka nas starcie Zagłębie – Arka w wydaniu kobiet – Zespół w Gdyni to młody zespół, który w dodatku jest w mocnej przebudowie. Od początku nowego sezonu Arka wydaje się mieć problemy, jednak my patrzymy na siebie i chcemy wygrać – mówi Agnieszka Jochymek, skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin.

I rzeczywiście. O ile przegranej gdynianek w Lublinie można było się spodziewać, to już wynik 18:27 na własnym parkiecie z KPR-em Kobierzyce nie jest dobrym znakiem. Tym bardziej, że przed sezonem mówiło się, że właśnie derbowy rywal Miedziowych mógłby „wskoczyć” do czołowej szóstki właśnie w miejsce Arki.

Tymczasem w obozie Metraco Zagłębia Lubin panują dobre nastroje. Po pogromie w pierwszej kolejce z KPR-em Jelenia Góra, lubinianki bez większych problemów pokonały jednego z kandydatów do walki Pogoń Szczecin.

Dla podopiecznych Bożeny Karkut i Renaty Jakubowskiej środowe starcie z Arką Gdynia będzie pierwszych z czterech meczów, rozegranych w ciągu tygodnia. W weekend Metraco Zagłębie Lubin rozegra u siebie dwumecz europejskich pucharów z azerskim Azersu. W następną środę Miedziowe czeka starcie na ciężkim terenie w Elblągu ze Startem.

Bilety:

12.09 godz. 18:30 Metraco Zagłębie – Arka:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1169

Metraco Zagłębie – Azersu:

15.09 godz. 17:00 – 1 mecz:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1170

16.09 godz. 16:00 – 2 mecz:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/1171

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość