MediaMarkt otworzy sklep w Lubinie

Popularna sieć MediaMarkt otworzy jeszcze w sierpniu sklep w galerii Cuprum Arena. Zastąpi on działającą w tej lokalizacji markę SATURN. Sklep zapewni bogaty wybór urządzeń RTV/AGD w atrakcyjnych cenach. O zmianie i nowym kształcie sklepu opowiada Marta Kańska-Klonowska, dyrektor sklepu MediaMarkt w Cuprum Arena.

Jaki jest powód decyzji o zmianie nazwy sklepu?

Zmiana szyldu z SATURN na MediaMarkt jest wynikiem ogłoszonej niedawno decyzji o połączeniu sieci handlowych MediaMarkt i SATURN. Wszystkie kanały sprzedaży obu sieci zostaną zintegrowane pod marką MediaMarkt, co pozwoli znacząco wzmocnić jej pozycję na rynku oraz przyniesie korzyści klientom. Integracja zakończy się we wrześniu b.r. MediaMarkt w Lubinie jest już kolejnym sklepem po metamorfozie.

Co to oznacza dla klientów?

Sieć MediaMarkt przejmuje wszystkie zobowiązania wobec klientów, którzy dokonali zakupów w sieci SATURN. Dlatego w nowym sklepie MediaMarkt będzie można np. płacić kartą podarunkową SATURN, dokonywać zwrotów i reklamacji produktów kupionych w SATURNIE.
Po zakończeniu procesu integracji obu sieci w Polsce będzie funkcjonowało 85 sklepów MediaMarkt. W naszym nowym sklepie będzie można również odbierać towary zamówione na stronie mediamarkt.pl.

Dlaczego warto odwiedzić MediaMarkt?

MediaMarkt to idealne miejsce do poznawania świata nowych technologii. Klienci znajdą u nas pełen wybór najnowszych urządzeń do wyposażenia domu czy biura oraz produkty uatrakcyjniające wolny czas i zapewniające cyfrową rozrywkę. W ofercie mamy zarówno produkty znanych światowych marek, jak i sprawdzone urządzenia marek własnych: KOENIC, PEAQ, ok., ISY. Stanowią one ciekawą alternatywę dla klientów ceniących jakość w dobrej cenie.

Wiele osób potrzebuje pomocy w dokonaniu wyboru właściwego sprzętu.

Oczywiście, przy tak szybkim postępie technologicznym konsumenci często potrzebują fachowej porady. Dla naszych klientów chcemy być przewodnikiem po fascynującym świecie nowoczesnych technologii. Dlatego nasi fachowi doradcy chętnie prezentują funkcje poszczególnych urządzeń i pomagają w wyborze produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Czy w ofercie nowego MediaMarkt znajdują się również usługi?

Wychodzimy poza tradycyjnie pojmowaną rolę sklepu. Poza szerokim asortymentem oferujemy bogaty pakiet usług. W naszym sklepie można zamówić nie tylko dostawę, ale też instalację i pierwsze uruchomienie zakupionego sprzętu. Oferujemy przegrywanie danych z urządzeń, zabezpieczamy smartfony i tablety szybą lub folią ochronną. Dużą popularnością cieszy się punkt szybkich napraw smartfonów, gdzie dokonujemy wymiany baterii i wyświetlacza oraz wykonujemy inne drobne naprawy. W naszym sklepie można skorzystać z oferty ratalnej lub wykupić opcję rozszerzonej ochrony zakupionego sprzętu. Można u nas zawrzeć umowę o usługi sieci Orange i Telewizji NC+. Klienci, którzy korzystają ze sklepu internetowego mediamarkt.pl mogą odebrać zakupione produkty na miejscu bez konieczności zamawiania dostawy. Dużą wagę przywiązujemy również do działań proekologicznych, dlatego w sklepie przyjmujemy bezpłatnie zużyty sprzęt, zgodny z naszym asortymentem.

Na jakie atrakcje mogą liczyć klienci nowego sklepu?

Mieszkańcy Lubina doskonale wiedzą, że w naszym sklepie mogą zawsze liczyć nie tylko na udane zakupy, ale też dobrą rozrywkę. Zmiana szyldu będzie również doskonałą okazją, by zaprosić na atrakcyjne eventy z mnóstwem wrażeń technologicznych dla całej rodziny. Już dziś mogę zapowiedzieć emocjonujące wydarzenie, które przygotowujemy wspólnie z galerią Cuprum Arena. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Serdecznie zapraszam wszystkich do nowego MediaMarkt na przygodę z technologią.

Dziękuję za rozmowę.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

7 komentarzy do "MediaMarkt otworzy sklep w Lubinie"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Adrian
Gość
Adrian
1 dzień 18 godzin temu

Dalej będą płacić 1700?

Lala
Gość
Lala
1 dzień 19 godzin temu

To tak zwana strefa lubinska. Dziękujemy RR

ELLA
Gość
ELLA
2 dni 6 godzin temu

cóż to za sensacja,

edek
Gość
edek
3 dni 15 godzin temu

reklama niemieckiej sieci na oficjalnym portalu miasta …cieekawe ile kasy taki artykół sponsorowany kosztuje

Kod
Gość
Kod
3 dni 22 godzin temu

Fachowi doradcy??? Może ze trzy osoby i to jeszcze chyba są przedstawiciele różnych marek.Reszta nie ma zielonego pojęcia o sprzęcie!!!

Y
Gość
Y
4 dni 12 godzin temu

Będziecie zatrudniać Polskich niewolników za murzyńskie pieniądze ?! Niech was szlag trafi !!!

klaudiusz
Gość
klaudiusz
4 dni 22 godzin temu

Tak się w Polsce ucieka przed podatkami,a kasa transferowana jest na dziki zachód.

wpDiscuz