Martyna Kucharska blisko zdobycia Pucharu Polski

Za nami już ostatnia Eliminacja Pucharu Polski WKKW. Zawody odbyły się  na terenie Klubu Jeździeckiego Facimiech. W rozgrywanych wystartowało prawie 150 par z 3 państw.

Martyna Kucharska Fot. Janusz Lech

W ramach Pucharu rozegrano konkursy krajowe (CNC LL, CNC L, CNC P) oraz dwa konkursy międzynarodowe (CIC1*, CIC2*), a dodatkowo Mistrzostwa Polski Amatorów oraz Zawody Towarzyskie.

Na prowadzeniu w kategorii Juniorów Młodszych pozostaje Amelia Mokrzycka (LKS Stragona Strzegom), z którą zrównała się ilością punktów lubinianka Martyna Kucharska (KJ Jaroszówka). W Rankingu klubowym pierwsze miejsce podium należy do ekipy ZKS Drzonków (668 punktów), ale Klub Jeździecki Jaroszówka (662 punktów) zajmujący drugie miejsce traci już tylko kilka punktów.

Do końcowego rankingu liczyć się będą natomiast trzy najlepsze rezultaty z eliminacji oraz wynik konkursu finałowego. Finał Pucharu Polski WKKW odbędzie się podczas międzynarodowych i krajowych zawodów WKKW, rozgrywanych w dniach od 29 września do 1 października 2017 w Baborówku podczas Baborówko Horse Sale Show.

Mariusz Babicz / www.ppwkkw.pl

 

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Martyna Kucharska blisko zdobycia Pucharu Polski"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
gość
Gość
gość
9 miesięcy 7 dni temu

piękny sport

wpDiscuz