Cudaczek Wyśmiewaczek dla najmłodszych

Ciekawe formy lalkowe, urokliwa scenografia, mądre piosenki – to wszystko czeka na dzieci, ale i rodziców, którzy zdecydują się obejrzeć spektakl „Cudaczek Wyśmiewaczek” w Centrum Kultury Muza. Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na to przedstawienie.

Fot. materiały organizatora

„Cudaczek Wyśmiewaczek” to zabawna, współczesna opowieść o pokonywaniu własnych słabości.

Bohaterka spektaklu Zuzia, na wszystko się obraża. Dzieje się tak za namową małego skrzata – Cudaczka Wyśmiewaczka. Cudaczków na świecie jest wielu i są bardzo różni. Wyglądają też bardzo różnie. Najprościej można ich podzielić na mniej i bardziej złośliwych. Ci mniej złośliwi mają jedynie nosy jak baryłki, a ci najzłośliwsi szpiczaste uszy. Żywią się złością, grymasami i obrażonymi minami dzieci. Gdy zachowanie Zuzi staje się nieznośne, nieoczekiwanie w jej życiu pojawia się niecodzienny gość.

Przedstawienie powstało na podstawie książki Julii Duszyńskiej

Spektakl Teatru na Ostrowie z Wrocławia wystawiony zostanie w dużej sali lubińskiej Muzy 17 września o godzinie 12. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 5 lat. Bilety kosztują 20 zł.

Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne bilety na to przedstawienie. Otrzymały je dwie osoby, które jako pierwsze dodzwoniły się do naszej redakcji dziś (8 września) o godzinie 14.00.

Bilety wygrali: Wojciech Szwajka i Agnieszka Borowska. Gratulujemy!

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz