Przerażający Maraton Annabelle!

„Annabelle”, „Obecność”, „Obecność 2”, „Annabelle: Narodziny zła” te cztery filmy będzie można obejrzeć już w najbliższy piątek, 11 sierpnia, w ramach Maratonu Annabelle w Kinie Helios. A już dziś mamy dla naszych Czytelników dwie podwójne wejściówki na ten seans.

Konkurs rozstrzygnięty. Bilety wygrali: Joanna Malinowska, Rafał Ziemski

Bilety otrzymają dwie osoby, które jako pierwsze zadzwonią do nas na numer 516 016 166 dziś (8 sierpnia) o godzinie 13.

Maraton rozpocznie się 11 sierpnia o godzinie 23 w lubińskim Heliosie. Tego dnia w Heliosie w całej Polsce odbędzie się noc horrorów z przerażającą Annabelle i badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata, Eda i Lorraine Warrenów, zjawiskami paranormalnymi! W ciągu tej nocy Helios zagra prawdopodobnie najbardziej przerażające filmy ostatnich lat, wśród których znajdą się kolejno „Annabelle”, później kultowa „Obecność” i zaraz po niej jej kontynuacja: „Obecność 2”. Na deser długo wyczekiwana, najgorętsza premiera tych wakacji – „Annabelle – narodziny zła”.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.
Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej. Zapraszamy do zakupu biletów również w kasach kin.

OPISY FILMÓW:

ANNABELLE
John Form znajduje idealny podarunek dla swojej ciężarnej żony Mii — piękną i rzadko spotykaną starodawną lalkę ubraną w śnieżnobiałą suknię ślubną. Radość Mii z prezentu nie trwa jednak długo. Pewnej straszliwej nocy para zostaje napadnięta w domu przez wyznawców szatana, którzy brutalnie atakują małżonków. Jednak rozlana krew i przerażenie to nie wszystko, co po sobie pozostawią. Okultyści wywołają istotę tak złą, że nic z tego, co uczynili, nie będzie w stanie równać się ze złowrogą bramą do świata przeklętych, jaką stanie się… Annabelle.

OBECNOŚĆ
Historia Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

OBECNOŚĆ 2
Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

ANNABELLE: NARODZINY ZŁA
Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza – Annabelle.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz