„Piotruś Pan” na scenie w Heliosie

Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – taki jest film „Piotruś Pan”, bo przecież każdy ma w sobie coś z dziecka. A my mamy prezent dla naszych Czytelników – dwa pojedyncze bilety na ten film w kinie Helios.

Konkurs rozstrzygnięty. Bilety wygrali Łukasz Werbny i Anna Leszczyńska. Gratulujemy.

Bilety otrzymają osoby, które jako pierwsze zadzwonią do naszej redakcji dziś, 4 sierpnia, o godzinie 12 pod numer telefonu: 516 016 166.

„Piotruś Pan” to seans z cyklu „Helios na scenie”. Seans zaplanowany jest na poniedziałek, 7 sierpnia, o godzinie 18.30. Tego dnia na wszystkich widzów (bez względu na wiek!) czeka wir magii, muzyki oraz wyobraźni. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko! Z myślą o młodych widzach retransmisja została wyjątkowo zaplanowana w wersji z polskim lektorem.

Opis filmu:

Wszystkie dzieci, z wyjątkiem jednego, dorastają …

Gdy Piotruś Pan, przywódca Zagubionych Chłopców, traci swój cień, mądra i dzielna Wendy pomaga mu ponownie się z nim połączyć. W podziękowaniu za tę przysługę zostaje zaproszona do Nibylandii, gdzie wróżka Dzwoneczek, indiańska księżniczka Tygrysia Lilia i mściwy pirat Kapitan Hook już czekają i zapraszają do przeżywania barwnych przygód. Orgia magii, muzyki i wyobraźni dla małych i dużych. Każde dziecko będzie zachwycone, w każdym dorosłym obudzi się dziecko.

Dwa razy w miesiącu, w poniedziałkowe popołudnia na widzów kin Helios czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie, zarejestrowane w systemie HD z udziałem publiczności w najbardziej cenionych teatrach Europy: Royal National Theatre (Królewski Teatr Narodowy) w Londynie. COMÉDIE-FRANÇAISE (KOMEDIA FRANCUSKA)

Kolejne projekcje w ramach cyklu:

– 06 listopada, godz. 18:30 Kto się boi Wirginii Wolf

– 20 listopada, godz. 18:30 Yerma

– 11 grudnia, godz. 18:30 Opętanie

– 25 grudnia, godz. 18:30 Cyrano de Bergerac

Źródło: Helios Lubin

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz