LUKS dalej z szansą na baraże

87

Ostatni mecz w Lubinie, podopieczne Janusza Przybyło będą pamiętały, jako udany, choć rezultat mógłby być zdecydowanie wyższy. Reasumując – nie ma co narzekać, bo jak się nie ma co się lubi to się lubi, co się ma!

2:1. Właśnie takim rezultatem zakończył się mecz Ziemi Lubińskiej Czerniec z Polonią Świdnica. Lubinianki wyszły na prowadzenie w 27. minucie po wspaniałym golu Pauliny Dul. Jeszcze w pierwszej połowie wynik podwyższyła Anna Polewczyk. Tego dnia LUKS mógł prowadzić znacznie wyżej, ale często futbolówka uderzała w słupek, bądź w spojenie poprzeczki. Rywalki zdołały pokonać Agnieszkę Woźniak, ale wyłącznie po rzucie karnym. Dzięki zwycięstwu w 23. kolejce, ekipa Janusza Przybyło w dalszym ciągu liczy się w grze o baraże do II ligi kobiet.