Lubińscy bilardziści nie do zatrzymania

Dwa zwycięstwa DSB tianDe Lubin na rozpoczęcie sezonu Bilardowej Ekstraklasy 2018. Drużyna w składzie: Monika Ząbek, Mieszko Fortuński, Marek Kudlik, Marcel Fortuński pokonała w pierwszej kolejce zespół z Tomaszowa Mazowieckiego 14 do 9.

W drugiej serii spotkań lubinian czekała pauza, a w trzeciej odsłonie zdecydowane zwycięstwo nad trzecią drużyną ubiegłego sezonu z Kętrzyna 14 do 5.

O układzie w tabeli jeszcze za wcześnie mówić , ponieważ część zespołów grała trzy mecze, a część w jednej kolejce pauzowała, ale faktem jest że prowadzony przez Bogusława Fortuńskiego DSB tianDe Lubin i aktualny Mistrz Polski Konsalnet Warszawa nie poniosły żadnej porażki, wygrywając swoje mecze i są na dobrej drodze wejścia do wielkiego finału, w którym spotkają się cztery najlepsze zespoły wyłonione po rundzie zasadniczej.

Z zawodów, których gospodarzem była Galeria Echo w Kielcach, przeprowadzona była transmisja na żywo przez TVSports.pl, a wszystkie spotkania będzie można zobaczyć na antenie Sportklub Polska.

Fot. DSB tianDe Lubin

 

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz