Lubinianie chcą oglądać komedie

Zdecydowaną większością głosów lubinian wygrały komedie – nasz kolejny internetowy plebiscyt pokazał, że lubinianie chcą pójść do parku żeby się trochę pośmiać.

Fot. Pixabay

W ramach ostatniego głosowania poprosiliśmy naszych Czytelników żeby wybrali, jakie filmy chcą oglądać pod chmurką w parku Wrocławskim. Do wyboru było dziesięć kategorii: bajki dla dzieci, kino familijne, filmy przyrodnicze, filmy historyczne, polskie klasyki, filmy sensacyjne, horrory, kryminały, teatr/opera oraz komedie.

Lubinianie przez kilka dni mogli głosować na naszym portalu. Wyniki pokazują, że w plenerze mamy ochotę na trochę rozrywki, najwięcej – 276 – głosów otrzymały bowiem komedie. Dalej jest kino familijne (174 głosy), polskie klasyki (162) oraz horrory (150).

– Wyniki plebiscytu z pewnością zostaną uwzględnione przy wyborze tytułów filmów do prezentacji podczas letniego kina w plenerze. Wygrywają komedie i kino familijne – i te na pewno znajdą się w repertuarze, nie zabraknie również bajek i polskich klasyków – mówi Agata Bończak, dyrektor parku Wrocławskiego w Lubinie. – Ponieważ zainteresowanie kinem letnim jest spore, przewidujemy projekcję po dwa filmy – we wcześniejszych godzinach bajki dla dzieci i kino familijne, a o późniejszej porze pozostałe. Musimy się tylko dobrze zastanowić jak wpleść w repertuar horrory, które w plebiscycie zajęły wysoką, czwartą pozycję – dodaje.

Filmy w plenerze w parku Wrocławskim będzie można oglądać latem, kiedy wieczory będą już ciepłe. Idea jest taka, by w kolejnych projekcjach każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Przypomnijmy, że głosowanie było kontynuacją wcześniejszego plebiscytu, gdzie mieszkańcy mogli wybierać, jakich atrakcji oczekują w parku. Właśnie wtedy – większością głosów – lubinianie wybrali kino plenerowe i nowe figury prehistorycznych zwierząt.

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy
Rocky
Rocky
9 miesięcy 5 dni temu

PO horrorze 8 letnim przyszedł czas na komedię a jest się z czego się POśmiać.A czy ktoś pytał parkowych czy taka rozrywka im odpowiada.Lubinianie to szczęściarze – któż by się spodziewał że z takiej dziury taką rozrywkę można uczynić.

uczeń wierszoklety
uczeń wierszoklety
9 miesięcy 5 dni temu
Kiedyś oglądałem fajna komedię. Opowiem Wam, może ktoś przypomni mi tytuł? W pewnym zamku żył sobie kRRól, który nie przejmował się losem swoich podwładnych. Latami ich ignorował, nie chciał się spotykać z pospólstwem. Aż pewnego razu dobra wróżka zamieniła go w misia, który, jak to miś zasnął w sen zimowy. Śniło mu się,że ludzie obracają się przeciw niemu i wyganiają go z zamku. Obudził się na wiosnę, zlany potem i zaczął robić wszystko, żeby przymilić się swojemu ludowi. Nagle udawał, że ich słucha, zaczął organizować im różne atrakcje, których przez lata nie mieli. Dwoił się i troił, żeby znowu go… Czytaj więcej »
DjAntoinee
DjAntoinee
9 miesięcy 5 dni temu

Nie dziwi mnie to. Komedie nie wymagaja myslenia.Disco polo rowniez ma w Lubinie wielu odbiorcow. Juz narasta we mnie obrzydzenie gdy pomysle o tym, ze zaraz wiosna i z lubinskich okien bedzie rozbrzmiewac to badziewie.

Gabrysia
Gabrysia
9 miesięcy 5 dni temu

A można na seanse wpaść z piwkiem i wódeczką?

Anonimowo
Anonimowo
9 miesięcy 5 dni temu

No tak, chcą oglądać komedie ..Z pewnością aby utrzymać równowagę ducha 😀

Bubu
Bubu
9 miesięcy 5 dni temu

Kinoman : Zgadzam się zwłaszcza gdy zaczyna się kredyt + i pijani rozwalają się na drogach, nagle budowa strzelnicy żeby mieszkańcy mogli sobie radzić ze skutecznością strzelania w kolano do jesieni, tabor PKS wygląda jak hala sportowa a rynek jak lotnisko to jest prawdziwa komedia oprócz tego zbliża się wiosna i niema gdzie robić ogniska kulturalnego bo wszędzie przypał, jedyne ognisko będzie w klopotowie jak będzie samozapłon a żelazny most pierdyknie i zaleje cały Dolny Śląsk to będzie prawdziwe kino akcji komediowe

Bubu
Bubu
9 miesięcy 5 dni temu

To miasto to jest jedna wielka komedia

Kinoman
Kinoman
9 miesięcy 5 dni temu

A wielką rolę w tej komedii grają górniki, co nie? Bubu?

good night left side
good night left side
9 miesięcy 5 dni temu

Co się stało? Zjedz coś.
Adam: Mamo, nie jestem głodny. Uderzyłem się w skrzynkę.
Matka: W skrzynkę? Zupę zjedz, talerz gorącej, pomidorowa, przynajmniej dobra.
Adam: Mamo, nie chcę zupy, na listy, chcę z mamą porozmawiać.
Matka: Na listy? Możesz rozmawiać i jeść.
Adam: Mamo, nie chcę jeść, Nie dokończyłem dziś lekcji, mamo.
Matka: Dokończysz kiedy indziej, zjesz. Jak nie dokończyłeś?
Adam: Bo pierdzieli.

wpDiscuz