Lubin Dance zmienił się w ogólnopolski konkurs

441

Już po raz dziesiąty w lubińskim Centrum Kultury Muza odbędzie się Przegląd Taneczny Lubin Dance. Jednak w tym roku wydarzenie to będzie wyjątkowe. Tym razem w rywalizacji mogą wziąć udział nie tylko tancerze z Dolnego Śląska, ale z całej Polski. Właśnie ruszyły zapisy chętnych, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności taneczne na tutejszej scenie. Liczba miejsc jest ograniczona.

W tym roku tancerze będą rywalizować o statuetki Gracji w trzech kategoriach: minispektakl taneczny, taniec nowoczesny i taniec solo lub duet. W każdej z kategorii uczestnicy są podzieleni na kategorie wiekowe: do 11 lat, 12–15 lat i powyżej 15 lat. Przegląd przeznaczony jest dla tancerzy do 25. roku życia.

O tym, kto weźmie udział w konkursie, decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy, kto chce zatańczyć w przeglądzie, musi wypełnić zgłoszenie i przesłać je do organizatorów, czyli Centrum Kultury Muza. Można je dostarczyć faksem (76 746 22 52), drogą elektroniczną (koncerty@ckmuza.pl) lub osobiście.

Lista uczestników będzie dostępna na stronie internetowej Muzy 13 maja (w przypadku wielu zgłoszeń i szybszego zamknięcia naboru, będzie zamieszczona odpowiednio wcześniej).

Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie, który znajduje się na stronie www.ckmuza.eu. Tam też dostępna jest karta zgłoszenia, którą należy wypełnić.

Impreza odbędzie się 18 maja o godzinie 11 w dużej sali Centrum Kultury Muza. Można o niej przeczytać też tutaj: www.ckmuza.eu.

Lubin Dance karta zgłoszenia

Lubin Dance Regulamin 2019

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość