Licytacja dla Martynki: Medal mistrzostw świata

2

Klubu Kibica Cuprum Lubin zachęca do wylicytowania oryginalnego złotego medalu z mistrzostw świata w siatkówce z 2014 roku, który wywalczyła reprezentacja Polski. Do medalu dołączony jest także stroik świąteczny.

Medal został przekazany na licytację przez Konrada Piechockiego, prezesa PGE Skra Bełchatów. Bardzo dziękujemy. Mistrzostwa świata w siatkówce zorganizowano w dniach 30 sierpnia 2014 – 21 września 2014 w siedmiu miastach Polski. Fazę grupową zaczęło 24 drużyn. W meczu finałowym Polska wygrała z Brazylią 3:1. Brązowy medal zdobyła drużyna Niemiec.

Złota drużyna MŚ roku 2014 grała w składzie: Fabian Drzyzga, Karol Kłos, Dawid Konarski, Michał Kubiak, Mateusz Mika, Piotr Nowakowski, Michał Winiarski, Mariusz Wlazły, Paweł Zagumny, Paweł Zatorski, Andrzej Wrona, Marcin Możdżonek i Rafał Buszek. Trener reprezentacji: Stephane Antiga.

CENA WYWOŁAWCZA: 1000 zł (tysiąc złotych) 🔨
START: niedziela 02.12.2018 godz. 18:00 🕕
KONIEC: niedziela 09.12.2018 godz. 18:00 🕕

#wspieramyMartynkę

Licytacja na profilu facebook pod linkiem: Licytacja_Medal_Mistrzostw_Świata

Regulamin licytacji z przeznaczeniem uzyskanego dochodu na rehabilitację Martynki Kosteckiej, córki byłego zawodnika Cuprum Lubin.
1. Organizatorem licytacji jest Stowarzyszenie Klub Kibica Cuprum Lubin (SKKCL, ul. Odrodzenia 28 B, 59-300 Lubin, KRS: 0000565212).
2. Celem licytacji jest uzyskanie środków pieniężnych na rehabilitację Martynki Kosteckiej.
3. Licytować należy poprzez wstawianie komentarza pod licytowanym przedmiotem WYŁĄCZNIE na fanpage Klubu Kibica Cuprum Lubin.
4. W licytacji mogą brać osoby posiadające konto na Facebooku.
5. W licytacji mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie.
6. Czas trwania licytacji będzie podawany przy każdej licytowanej rzeczy.
7. Cena musi być wyższa od ceny wywoławczej lub najwyższej oferty o co najmniej 10 zł.
8. Uczestnik może licytować dowolną liczbę rzeczy.
9. Licytację wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą cenę.
10. W przypadku podania identycznej ceny w dokładnie tym samym czasie przez licytujących obowiązuje cena wg kolejności ukazania się komentarza.
11. Licytacja kończy się o ustalonej godzinie. Przedłuża się automatycznie o 3 minuty jeśli kolejna osoba w tym czasie poda wyższą cenę. Brak reakcji po 3 minutach od ostatniej podanej ceny definitywnie kończy licytację.
12. Powiadomienie Uczestnika o wygranej licytacji odbędzie się do dwóch dni od zakończenia licytacji.
13. Osoba wygrywająca licytację otrzyma wylicytowaną rzecz po okazaniu potwierdzenia dokonania przelewu na konto Stowarzyszenia Dać Nadzieję (ul. Odrodzenia 30, 59-300 Lubin, numer konta 62 1090 2082 0000 0005 4601 2822 – Bank Zachodni WBK S.A.). Wpłaty należy oznaczyć dopiskiem „Dochód z licytacji przeznaczonej na rehabilitację Martyny Kosteckiej”.
14. W przypadku wysyłki dostarczenie wylicytowanego przedmiotu odbywa się za pobraniem na koszt licytującego.
15. W przypadku gdy osoba wygrywająca licytację nie wykona zapłaty za przedmiot w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia licytacji, na jej miejsce wchodzi następny z licytujących, który dał najwyższą stawkę za licytowaną rzecz.
16. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia licytacji przed czasem i jej odwołania bez wyboru zwycięzcy.
17. Osoba licytująca ma obowiązek zapoznać się z regulaminem licytacji oraz przestrzegać jego zasad.

Fot. Materiał Klubu Kibica Cuprum Lubin

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość