Lao Che wystąpi w Lubinie

14

Wciąż można kupić bilety na koncert Lao Che. Zespół wystąpi 16 lutego w lubińskim Centrum Kultury Muza. Będzie to jeden z koncertów promujących najnowsza płytę grupy „Wiedza o Społeczeństwie”.

Fot. materiały organizatora

Na płycie zespół sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla jego twórczości przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Za produkcję płyty ponownie odpowiada Piotr „Emade” Waglewski oraz Filip „Wieża” Różański. Do zespołu dołączył nowy muzyk – Karol Gola, znany między innymi z zespołów Pink Freud czy Jazzombie.

Tytułowa „Wiedza o Społeczeństwie” to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi – ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia, ukazane z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina.

W Lubinie grupa wystąpi w składzie: Rafał Borycki – bas, wokal, Mariusz Denst – sampler, wokal, Hubert Dobaczewski – wokal, gitara, Maciek Dzierżanowski – instrumenty perkusyjne, sammler, wokal, Michał Jastrzębski – Szwed – perkusja, Karol Gola – saksofon, flet, klawisze, Filip Różański – instrumenty klawiszowe, wokal.

Koncert odbędzie się o godzinie 19. Bilety kosztują 65 zł. W dniu wydarzenia trzeba będzie za nie zapłacić 75 zł. Szczegóły można znaleźć na stronie ckmuza.eu.

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość