Laboratorium sztuki – przyjdź i twórz z doświadczonymi artystami

2

Organizowane po raz pierwszy w Lubinie Laboratorium Sztuki dobiega już końca. Każdy, kto nie miał okazji skorzystać z tych ciekawych warsztatów artystycznych, może to jeszcze nadrobić dzisiaj lub jutro. Zajęcia odbywają się w rynku oraz na Wzgórzu Zamkowym i są skierowane zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych.

„Laboratorium sztuki – otwarta przestrzeń działań manualnych” to wydarzenie skoncentrowane na działaniach warsztatowych. Zajęcia odbywają się w plenerze i prowadzone są przez doświadczonych artystów, którzy w swojej twórczości łączą różnorodne dziedziny sztuki i techniki plastyczne. Założeniem projektu jest zaangażowanie odbiorcy do aktywnego uczestnictwa, poznawania i tworzenia sztuki.

Zajęcia rozpoczęły się w środę (26 września) i potrwają jeszcze do jutra (sobota 29 września). Osoby indywidualne nie muszą się wcześniej zapisywać. Wystarczy, że przyjdą dziś o godz. 16 lub jutro o godz. 14 na lubiński rynek i wezmą udział w ciekawych zajęciach artystycznych prowadzonych przez fachowców w swoich dziedzinach. Zajęcia dla grup zorganizowanych odbywają się natomiast od rana i wymagają wcześniejszych zapisów. W tym celu należy się skontaktować z organizatorem pod numerem 76 749 69 69. Ilość miejsc ograniczona. Szczegółowy program na załączonym plakacie.

 

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość