Kto w tym roku wyśpiewa Złotą Nutkę?

Ten konkurs co roku cieszy się dużym zainteresowaniem młodych wokalistów. Można się już zgłosić do tegorocznej edycji Dziecięcego Konkursu Wokalnego o Złotą Nutkę.

Konkurs przeznaczony jest dla utalentowanych wokalnie uczniów szkół podstawowych. Jednak wystąpić mogą tylko soliści. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są do 12 kwietnia.

Zwykle do konkursu zgłasza się kilkadziesiąt osób. Często jednak kilka z nich odpada już w przedbiegach, ponieważ nie dotrzymuje terminu zgłoszenia lub nieprawidłowo wypełnia kartę zgłoszenia.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie o Złotą Nutkę, powinni więc z uwagą wypełnić zgłoszenie. Można je znaleźć na stronie organizatora, czyli Centrum Kultury Muza, lub na naszym portalu w załączniku do tego artykułu.

Uczestników mogą zgłaszać ośrodki i domy kultury, szkoły, stowarzyszenia, ale młodzi muzycy mogą się zgłaszać także sami. W zabawie nie mogą wziąć udziału laureaci Złotej Nutki z ubiegłego roku.

Każdy młody wokalista powinien przygotować jedną piosenkę, którą wykona z akompaniamentem własnym, z towarzyszeniem zespołu, maksymalnie trzyosobowego, lub z półplaybackiem.

Szczegółowy regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.ckmuza.eu.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 18 i 19 kwietnia, a koncert finałowy 21 kwietnia.

Regulamin Złota Nutka 2018

Karta zgłoszenia Złota Nutka 2018

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz