Koszykarze ze zwycięstwem

75

Mecz 14 serii spotkań ułożył się po myśli koszykarzy SMK Lubin. Podopieczni Szymona Pietraszka podejmowali Chrobry XXI Kłodzko.

Lubińscy koszykarze na własnym terenie pokonali Kłodzko 67:60. Był to ostatni mecz na własnym terenie w 2018 roku. SMK czeka jeszcze konfrontacja 29 grudnia we Wrocławiu z tamtejszą ekipą WKK.

Wracając do meczy z Kłodzkiem, to pierwszą połowę gospodarze zagrali całkiem dobrze, prowadząc piętnastoma punktami. Trzecią kwartę przeciwnik rozpoczął obroną strefową, która sprawiła SMK trochę problemów. W czwartej kwarcie lubinianom udało się opanować sytuację i wygrać spotkanie. – Dziękujemy kibicom za gorący doping oraz przeciwnikowi za dobry mecz – puentują koszykarze SMK Lubin.