Konkurs z Bobem Budowniczym

Nie masz pomysłu jak spędzić niedzielny poranek ze swoją pociechą? Zabierz ją do kina.

Film zostanie wyświetlony w niedzielę, 13 sierpnia, o godzinie 10.30.

Tym razem w ramach poranków z Bobem Budowniczym będzie można obejrzeć zestaw „Mówiąca koparka – Scoop”, czyli: Koparka na wysokości, Betonowy koktajl, Koparka łamie zasady, Dzień przeglądu, Koparka i Zjeżdżalnia, Siła wiatru i słońca.

Bob Budowniczy z przyjaciółmi oraz jego maszyny są zawsze gotowi do pracy. Dla Boba nie istnieją rzeczy niemożliwe – żaden projekt nie jest za trudny! Sekretem Boba i jego pomocników jest praca zespołowa, zgodne działanie oraz pozytywne myślenie. Praca jest dla naszych bohaterów wspaniałą zabawą. Maszyny, jak gromadka dzieci, są chętne do działania, choć czasem bywają chaotyczne, niesforne, a nawet złośliwe. Plac budowy to dla nich miejsce zabaw i niezapomnianych przygód.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci od lat 3. W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w nowej zabawie Łamigłówki Heliosówki. W ramach zabawy rozwiązywane będą zagadki i ciekawostki filmowe.

Ceny biletów: na seanse z cyklu Lato z Bobem Budowniczym w kinach Helios bilet wstępu kosztuje 16 zł dla każdego uczestnika.

Następne spotkanie z Filmowymi Porankami odbędzie się 27 sierpnia o godzinie 10.30. Zestaw sześciu bajek trwa łącznie do 66 minut.

Udostępnij

  • wykop.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz