Koniec sezonu rozgrywek squasha

Amatorzy squasha po raz kolejny spotkali się w Hali RCS. Obecni byli zarówno stali bywalcy Lubińskiej Ligi Squasha, a także zupełnie nowi zawodnicy.

Na początku organizatorzy podsumowali rozgrywki ośmiu kolejek Lubińskiej Ligi Squasha, w której ostatecznie zwyciężył Robert Drzazga. Drugie miejsce zajął Piotr Gibur, natomiast trzecią pozycję wywalczył Krzysztof Jagła. Należy podkreślić bardzo dobrą frekwencję płci pięknej podczas turnieju, która z każdymi zawodami coraz liczniej pojawiała się w Hali RCS. – Asia, Ania, Wiktoria, Nikola, gratulujemy – komentują organizatorzy. – Podziękowania także dla Michała, najmłodszego uczestnika ligi, który pokazywał charakter i niejednokrotnie wygrywał z bardziej doświadczonymi zawodnikami – dodają pomysłodawcy rozgrywek.

Po rozdaniu nagród związanych z ligą, został rozegrany Turniej mSport Squash Cup, w którym udział wzięło 29 zawodników i tym samym padł rekord frekwencji. Oprócz miejscowych sportowców na kortach RCS gościli gracze z Legnicy, Bolesławca, Wolsztyna, a nawet z Wrocławia. Do tej pory to zawsze zawodnoczki i zawodnicy z Lubina grali na wyjeździe. Może w końcu przyszedł czas, że ten trend zacznie się zmieniać.

W Turnieju pierwsze miejsce wywalczył Radosław Kurman, drugą pozycję zajął Łukasz Szkuta, a trzecie miejsce na podium objął Marcin Kleczyński. Walka trwała do samego końca.

Na dalszych pozycjach uplasowali się:

4. Piotr Palt
5. Marcin Pilarczyk
6. Piotr Bąkała
7. Piotr Matuszak
8. Wiesław Zubiel
9. Michał Balcerzak
10. Robert Drzazga
11. Pioytr Gibur
12. Sebastian Kozioł
13. Mateusz Kieryk
14. Łukasz Szyszka
15. Krzysztof Jagła
16. Darek Andres
17. Wojciech Kruszynski
18. Tomasz Radłowski
19. Konrad Harendarz
20. Jacek Kazimierczak
21. Jerzy Wygoda
22. Jacek Ojtanowski
23. Grzegorz Glas
24. Krzysztof Zawadzki
25. Mateusz Rulewski
26. Jarek Bober
27. Michał Wojtanowski
28. Wiktoria Teodorowska
29. Rafał Lerch

RCS / MISZ / Fot. RCS

Dodaj komentarz

Trwa ładowanie komentarzy. Prosimy o cierpliwość
wpDiscuz